Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dwójnóg do SWD


Recommended Posts

Chyba będziesz musiał zamówić ten ze specshopu, na Taiwanie nie ma obecnie żadnego dwójnogu, który by pasował. :)

Swoją drogą to drewna przy odrobinie zdolności manualnych możesz zrobić sam, w temacie poświęconemu Twojej replice powinieneś znaleźć wszystkie niezbędne wymiary.

Link to post
Share on other sites

Ehhh , nie mam czasu na takie coś , wolę jednak zamówić ( nie żebym burżujem był) . No cóż , nie lubię zamawiać z kilku sklepów jednocześnie ale zamówię wszystko co bo akurat na taiwanie nie ma gumki HU której potrzebuje.

No nic , jeszcze raz dziękuję Wam za pomoc.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja używam takiego rozwiązania (wszystko do dostania na Taiwangun):

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_dwojnogi/teleskopowy_dwojnog_na_szyne_r_i_s_a_c_m-767.html

http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_montaze_szyny_montazowe/montaz_do_latarki_i_lasera_na_lufe_p_j-927.html

 

+ przesyłka i za niecałe 100 złotych masz dwójnóg z montażem, który pasuje na SWD :).

Edited by LogaN
Link to post
Share on other sites

Ja mam oryginalny od dwujnug z WP montowany na taki bolec. Jeżeli będzie pasować to mogę ci go za 15zł opchnąć. Itak leźy i się kurzy.

:bialaflaga:

Tak trudno zrozumieć, że do SWD pasują tylko dwójnogi mocowane na lufie? (co w ostrym jest bez sensu, bo zwiększa rozrzut)

 

Naucz się szukać, pisać i używać PW.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Ludzie, nie ma dwójnogu który nie pasuje do SWD. Zazwyczaj trzeba coś wiercić czy piłować ale nawet w VSR trzeba. To, że nie ma przelotki do zawieszenia nie znaczy, że dwójnóg nie pasuje.

 

Zastanówcie się raczej nie nad tym czy dwójnóg X czy Y pasuje tylko czy jest dobry i wygodny. Bo większość pokazanych tu- nie są.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...