Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GunFire / AirSoftGuns


Recommended Posts

Witam!

 

Chciałem zamówić sobie gazówkę na GunFire lecz gdy poszperałem w googlach znalazłem dosłownie identyczną broń, cene, opis a NAWET KOMENTARZE do niej i zastanawia mnie czy wierzyć w te komentarze czy po prostu serwisy te same sobie dają te opinie.

 

Miałem niefajne starcie z Airsoftxtreme więc wole się upewnić. Także zwracam się do użytkowników forum z pytaniem jak to jest możliwe że na 2 stronach www są te same komentarze dotyczące kupna i czy w takim razie wierzyć w nie i w ostateczności czy broń zakupić.

 

http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152191466-Pistolet-GC105.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152191466-Pistolet-GC105.html

Link to post
Share on other sites

Chodzi mi tu głównie czy oni nie napisali sobie sami tych komentarzy skoro dosłownie takie same znajdują się na drugiej stronie www, czy to jakoś system dodaje komentarze tu i tu jeżeli ktoś napisze na 1 stronie?

 

I jeszcze mi powiedzcie ile CO2 może "siedzieć" w broni gdy np. pisze że kapsułka starcza na 100-150 strzałów a ja wystrzele z 50 to czy potem może leżeć w środku przez jakiś czas i jaki, czy nic się nie stanie. Tydzień czasu wytrzyma włożona? Czy trzeba ją koniecznie wystrzelać?

Edited by invitron
Link to post
Share on other sites

GUNFIRE nie polecam, [...].

 

Po dokonaniu przelewu i odczekaniu 7 dni od daty zaksięgowania dzwoniłem do nich. Pytam się gdzie jest moja paczka, oni mi na to, że pieniądze nie wpłynęły na konto (ja widziałem że zeszły u mnie). Po pół godzinnej rozmowie i wytykaniu błędów koleś się rozłączył co mnie strasznie zdenerwowało. Próbowałem sie dodzwonić ale nikt nie odbierał. Po 15 minutach zadzwonił szanowny Pan i powiedział, że pieniądze wpłynęły dopiero 15 minut temu. Pierwsza moja reakcja to był śmiech. I jeszcze komentarz tego człowieka, który pamiętam do dzisiaj, że lepiej u nas brać za pobraniem, bo my nie zaglądamy na nasze konto i nie widzimy kto dokonuje przelewów.

 

Od tamtego momentu nigdy już nie włączyłem sklepu GUNFIRE na mojej przeglądarce.

 

 

NIEEEE POLECAM :biggrin:

 

Oszczędź sobie nerwów...

 

[Opinie należy wyrażać w sposób wyważony i nie łamiący prawa.]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites

Za zamawiałem z Gunfire.pl M4 i przysłali mi bez jednej części. Wysłałem do nich meila, że brakuje takiej i takiej części, ale nic to nie dało. Ze sklepem Taiwangun w takiej sytuacji porozumiałem się bez problemu.

 

Co do CO2 to jeden nabój powinien styknąć na 60-70 wystrzałów, ale te ostatnie strzały będą trochę słabsze. Tak, potem może leżeć, nie powinno nic się stać.

Link to post
Share on other sites

Dobra dzięki za odpowiedzi, zamówię sobie tą Berette tylko dlatego, że jest tania bo 80zł to nie dużo.

Zajaszcze - dlatego nie płaci się przelewem, ja zawsze za pobraniem a od momentu przygody z AIRSOFTXTREME (Omijajcie ten sklep) teraz paczki sprawdzam :)

Link to post
Share on other sites

Z komentarzami na stronie sklepu to jest tak, że nigdy nie wiesz, czy to klient, czy radosna twórczość pracowników. Zwłaszcza, że negatywy są z reguły od razu usuwane.

Lepiej szukać komentarzy na niezależnych portalach lub forach typu Ceneo, fora lokalne :icon_razz2:

No i zawsze trzeba uważać, bo sklepy lubią sobie smarować na Ceneo.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...