Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AUG JG Parawyborowy


Recommended Posts

Komora, o ile stock nie jest połamany, jest totalnie bez sensu, nie wniesie nic nowego do repliki. Do 550 wypadało by już chyba rozglądnąć się za zestawem bore-up, ale to przy założeniu że jest uzasadnionym dokładać te 4cm lufy. Ani w celności ani w zasięgu nie odczujesz różnicy, a w zabawie przy replice napewno. Podany przez Ciebie zestaw cylindra jest fajny, ale trochę przy drogi biorąc pod uwagę czego tak naprawdę potrzebujesz. Cylinder, jeśli jest zdrowy, to zostaw stock. Głowica cylindra dowolna alu (sugeruje płaską + sorbo). Głowica tłoka jakaś plastyczna (ja bardzo długo tyrałem POM'ową czerwoną SHS za 19zł na SP170 i nie padła). Dysza z zestawu jest fajna, ale fajna jest też AirsoftPro dedykowana albo do AUG albo do G36 (nie pamiętam), metalowa o długości ponad 25. Ideałem jest niebieska plastikowa CA do AUG 25.50, za to ją ciężko znaleźć (choć dawno nie szukałem). O sprężynie się nie wypowiem bo nie znam, znam za to Guardera i jego polecam. Dobry tłok (moim skromnym zdaniem) to np. niebieski shs z pełną metalową szczęką, ale przy założeniu że wkleisz listwę w tłok porządnym klejem i wytniesz co trzeba do AOE.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...