Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ess gogle na okulary?


Recommended Posts

Szczególnie w X800 :hahaha: Tam się oprawki druciaki cienkie nie mieszczą jak masz szerokie ryłko :). Może pod pięćsetki jeszcze idzie coś wcisnąć, ale to gabaryt godny starych dobrych gogli narciarskich ;-).

 

Do założyciela tego jakże świetnego tematu. Masz opcję szukaj, gwarantuję, że znajdziesz w przeciągu króciutkiej chwili mnóstwo na temat noszenia szkieł korekcyjnych, oraz pasującej do tego ochrony. Również naczytasz się o ESS-ach i Bollach

Link to post
Share on other sites

Lambert masz coś do mnie? Zapraszam do Szczecina, postawisz browara i się wyspowiadasz, może udzielę Ci rozgrzeszenia ;-).

 

@Tomek_GGRS: To nie wiem jak mu nie przeszkadza cokolwiek w tym badziewiu, bo sprawdzałem swoje oprawki i oprawki "bezoprawkowe" -czyli dwa czy trzy druciki na krzyż zamocowane do szkieł i raz że moje cienkie oprawki druciane - TAKIE JAK TE nie kija nie włażą bezwysiłowo w środek tych gogli, a jak już je na chama wepchnąłem wyginając, to dyskomfort po założeniu całości na dzioba był masakryczny. Biorąc pod uwagę takie fakty to oczywiście moje stwierdzenie było mylne, tylko kto zdrowy na umyśle będzie robił coś takiego? ;-).

Link to post
Share on other sites

Mam osobę w grupie która nosi właśnie okularki, takie cienkie, pod goglami X800 i nie narzeka. Nie używa on wkładek korekcyjnych. Więc nie wiem skąd Twój śmiech Tuksiak?

 

No to jest to czwarta taka osoba, którą znam. Większości korekcyjne pod x800 nie wchodzą. W tym Tuksiakowi i mnie.

Do tego potrzebujesz nie tylko "cienkich okularków", ale i wąskich, niskich oprawek. A pod nimi raczej bardzo wąskiej twarzy.

 

Krótko mówiąc - brakuje Ci, kolego, własnego doświadczenia w tej kwestii :happy: . Nie życzę Ci, byś musiał go nabywać...

Edited by Errhile
Link to post
Share on other sites

Tuksiak - Przecież bym nie kłamał pisząc to, bo po co. Ale napisałem prawdę, on w tym biega i mu to nie przeszkadza, ani troszynulkę. Lecz ma mniejsze okularki od tych "TAKIE JAK TE" :happy: Więc pewnie dlatego mu się tam mieszczą, a co do wyginania drucików, to także nic nie robił z tym :happy:

 

Errhile - hehe, trafiłeś w dziesiątke z tą wąską twarzą i niskimi oprawkami. Bo w rzeczywistości taki właśnie jest :cool:

Widocznie brakuje tego własnego doświadczenia, ale nie chcę tego doświadczyć.

 

Pozdrawiam :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...