Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

acha bo mnie w browarze dzisiaj wykasowali brawie 30zl za dwie ;-| a jak kiedys kupowałem w mega avans to chyba 6zl zapłaciłem za [lr-44]

na googlach coś ino wyczytalem ze sa srebrzone.

i w ogóle spec i camouflage zamknięte dziś były i tylko dwie dychy na dojazd zmarnowałem :P

Link to post
Share on other sites

acha bo mnie w browarze dzisiaj wykasowali brawie 30zl za dwie ;-| a jak kiedys kupowałem w mega avans to chyba 6zl zapłaciłem za [lr-44]

na googlach coś ino wyczytalem ze sa srebrzone.

i w ogóle spec i camouflage zamknięte dziś były i tylko dwie dychy na dojazd zmarnowałem :P

 

uuu to ładna przebitka :D w tesco lub zagłębiu elektroników wyszło by znacznie taniej.

Link to post
Share on other sites

"Restrepo" polecam gorąco - rewelacyjny dokument - bliżej podejść chyba się nie dało ;)

 

Do tego bez patosu, charakterystycznego dla amerykańskich produkcji.

W pamięć szczególnie zapadły mi fragmenty o żołnierzu, który słysząc wyjące małpy był przekonany, że to nie małpy, tylko (...) (Tutaj nie wrzucę spoilera) albo opowieść drugiego żołnierza, który wstąpił do armii, bo jego matka (...) ;)

 

No i na uwagę i zasługuje też, że autor - Tim Hetherington, znany fotoreporter wojenny, zginął dwa tygodnie temu w Libii...

Link to post
Share on other sites

Fajne linki Johny. Tylko miałem problem rozglądając się po F16, bo gdy chciałem skierować obraz w dół. to cały czas z przyzwyczajenia próbowałem wciskać strzałkę do góry jak w symulatorze lotu ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...