Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mimo mojej drobnej postury chyba jestem od niego jednak większy i jak słusznie Acid zauważył zdecydowanie mniej przykładam się do golenia.

 

Karnacje ma taką jak ja zimą. Teraz faktycznie bardziej się spiekłem na słońcu, ale tak to jest jak się na powietrzu pracuje :happy:

 

A na tematy falliczne z Tobą Eliaszu nie śmiem dyskutować... :teeth:

Link to post
Share on other sites

@Lambert- bardzo bym chciał. Zresztą rok temu się przymierzałem...

Ale jednak wpadłem w sidła roboty i mnie generalnie nie ma :(

Ale jak wreszcie rzucę szkodliwe nałogi i z powrotem zajmę się naszym ukochanym hobby to kto wie, kto wie...

Ale chłopaki z KNJ robią trzy imprezy - http://wmasg.pl/pl/news/show/131468

 

@Viper- ależ nigdy w życiu... Obawiam się, że nawet gdybym chciał nie potrafił bym znaleźć w sobie tyle zrozumienia...

Gościu zamawia frytki - a Tobie się myśli o jego nomen omen viperze??? (sorry Acid ;))

A i co do tak trafnej oceny długości po wyglądzie - rozumiem, że to nabyte w łowach? W końcu żmija to takie drapieżne zwierze...

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites

Niestety, jest dopiero demo i reszta powstanie o ile ktoś sypnie kasą.;p Inaczej - nawet te sceny nakręcą od nowa tylko wtedy, jeżeli ktoś da na to siano. Ale nawet jeżeli da, to za film muszą się wziąć nowi ludzie z "młodej szkoły", bo większość tej starej, a nawet tej z lat 90. (vide średni i późny Pasikowski) to do niczego się już nie nada.

 

O szczegóły tego, jak to działa pytajcie się Wombata, jako człowieka niejako "z branży". W każdym razie, kiedy oglądaliśmy trailer 1920, już zarzucił mi mnóstwem bugów, surowych scen, źle nakręconych, kiepsko podstawionej muzyki i takich tam. Dodatkowo uzupełnił mi to wieściami z planu i postprodukcji. Ogólna konkluzja była taka, że tamten film nie może być dobry, jeżeli materiał promocyjny na pół roku przed planowaną premierą wygląda efektywnie tylko dla laika i tylko po pierwszym obejrzeniu.

Link to post
Share on other sites

a teraz, że tak walne z góry....

jeździ ktoś do sopotu do wakacje, potrzebuję telefonów i adresów, z neta wywaliłem już z 30 numerów... maks do 60zł za dobe, jedna osoba, może być nawet pokój wielkości łóżka.

jak ktoś ma jakiejś stałe miejsca pobytu w sopocie, to bardzo prosze na namiary.! myślę, że jakaś nagroda sie znajdzie, jeśli uda mi sie tam dostać pokój. czteropaczek, flaszka blasterów, czy kto w czym tam gustuje :D

Link to post
Share on other sites

A tu jest moje autko. Brudne jak holerka ... po zimie nie myte a i tak dupskami je wycierają. Przy okazji mimo relingów zaczęło się zamieniać w stolik. Zrobiłem im drugie z bliska jak drzwi z pilota otwierałem. Ehh w takich chwilach chciało by się zamienić kulki na pestki.

88cbae73f5373ddcm.jpg

Link to post
Share on other sites

:icon_twisted: buahahahahahahaha

 

 

P.S. Nowa pułapka AirSoftowa:

http://i1.ryjbuk.pl/6513ef3ef1349fe3aaf587655ff7af7c72e472c1/wiewiorka-gif-gif

Więc zamiast snajpera mamy wystrzegać się Vipera z nożyczkami, leżącego w ghile suit i czekające na wystrzelenie a nie ustrzelenie przeciwnika?

 

Poniżej link dla miłośników Rambo i muzykali (musicali?)

 

Link to post
Share on other sites

Pytanie na hydeparku bo nie chcę otwierać nowego tematu - czy ma ktoś może chrono i jednocześnie mieszka na ratajach?

Chodziłoby mi o sprawdzenie mojej g36c - kupiłem używkę i chodzę z nią od jakiegoś czasu i.. cholernie mnie ciekawi jaka jest jej wylotowa (podobno full stock powinien mieć ok 350 więc nadawałaby się na CQB ale wolę jednak się upewnić i nie zrobić przypadkowo komuś kuku)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...