Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

@Wacol

 

Mam Bole 500 (też chyba z x) i do tego druciana maskę na twarz zakrywającą uszy. Wpierw zakładam gogle a potem maskę. A na strzelance wystarczy poluźnić paski i można maskę przesunąć na szczyt głowy i jest dobrze.

 

Jako, że maska jest z drutu, to przy pomocy młotka, kombinerek, stołka i suszarki do włosów można ją profilować. A jak się nosi maskę to potrzeba kolimatora.

 

No i maska uratowała mi kilka razy twarz przed kulkami.

 

@Morelike - mam kolegę stomatologa co robi dobre implanty. Z zawodowym zainteresowaniem patrzy nasze hobby.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No Qurcz ma rację z tymi okularami, sam to dostrzegam coraz częściej - już nie mówiąc o tym, że jak się dostanie serie w nie, to też potrafią się zsunąć. Także przymierzam się powoli do jakichś gogli, choć oczywiście dla mnie to spory problem, bo wszystko paruje mi jak głupie.

 

Natomiast jeśli chodzi o maski, to mam ta z uszami i jakoś nie mogę w niej wytrzymać - jest zwyczajnie niewygodna. Ale polecam ochraniacze bokserskie na zęby - wprawdzie nikt Was nie zrozumie w polu, ale rzeczywiście przed kulkami ochroni - raz juz dostałem centralnie w niego i właściwie nawet nie poczułem kulki.

Link to post
Share on other sites

Z okularami macie rację spora przerwa się robi i nie trudno o zabłąkaną kulkę w oko.

A co do maski to de druciaki jak dla mnie masakra nie wygodnie itd...mam maskę do paintballa i zakładam ją na cqb a na zielonym ryzykuję i biegam tylko w goglach ( Zkaj dobry patent z ochraniaczem bokserskim )

Link to post
Share on other sites

Ty drobiu dziwny jesteś trochę.. Łazisz z kamerą i wyglądasz szparek wizualizując sobie różne, brzydkie rzecz..? :happy:

 

Pozdrawiam,

Lambert

Niektórzy to wszystkich swoją miarką chcą mierzyć :icon_wink:

 

A jak ktoś przyjdzie to "posprzątać"...

 

 

A co do maski to ta bez uszu i X800 zgrywają się idealnie! Oczywiście po uformowaniu tego placka który kupujemy jako maskę...

Link to post
Share on other sites

@Blaze: A bo kiedyś kupiłem tę uszastą maskę, bo akurat bezusznej nie było, okazało się, że SPECSy pod nią parują, X800 nie włażą i ogólnie kicha. Sprawdzę, może odgięcie coś da. Zresztą i tak od dłuższego czasu myślę o zakupie ICEów, bo po dłuższym czasie w goglach to aż chcesz zacząć kogoś błagać, żeby ci odciął głowę.;]

 

@Wilq: Raz wziąłem tę machę na strzelanie, to mi się udawało ściągać ludzi z mechanicznych przyrządów.;p

Link to post
Share on other sites

oczywiście maseczka bez uszu... bo w tej z "uszami" raz, że nie wygodnie a dwa wygląda się jak "księżniczka Amidala" ze Star Warsów... (poczekajmy na BF'a w klimatach SW :D ) ale wracając do tematu...

Testowałem wiele okularów oraz gogli, zarówno nisko profilowych jak i mega odstających (uvexy jakieśtam ) i z czystym sumieniem mogę polecić Bolle x800 ze względu na konstrukcje wizjera, który jest na całości w jednej linii bez jakichkolwiek zakrzywień na końcach... są najlepiej wentylowane ze wszystkich mi znanych, oczywiście pomijając Qurczakowe gogle z zasilanym wiatraczkiem (te chyba to już pary nie widują) ale w kolekcji gogli z wentylacją naturalną najlepiej moim zdaniem wypadają gogle x800...

 

No i oczywiście super dopasowują się do wcześniej uformowanej, drucianej maski "bez uszu".

Tak jak kolega wyżej napisał: przekładam najpierw samą maskę przez głowę na szyję, zakładam gogle, zakładam pasek od maski na "czubek" głowy i maska dociska się od spodu do gogli. Niepowtarzalny komfort w bliskich zwarciach :)

 

No i oczywiście zawsze można szybko maskę opuścić z powrotem na szyję bez ściągania gogli.

 

Pozdrawiam

Junak

Edited by yunac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...