Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

@FLC: Mieszkam w naszym pięknym kraju od kilku ładnych lat. Znam kilka przykładów urzędniczej niekompetencji, oj znam.;p

 

A tak przy okazji - orientujesz się może, jaki kretyn zatwierdza układanie chodników w centrum ze zwykłego, ordynarnego pozbruku? Przecież to ani wygląda, ani nic.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Wacol jeżeli dobrze się orientuje to była to była pani konserwator miejski (świadomie z małej). Oryginalny bruk szedł za grubą kasę do Szwecji gdzie był wykorzystywany do renowacji starówki bodajże w Geteborgu ....

Link to post
Share on other sites

Co do MPK nie chwalę się, raczej pokazuję nieudolność MPK. Gdyby chcieli to z samych mandatów, mieli kupę więcej kasy niż z biletów, bo na każdy tramwaj czy autobus znajdzie się conajmniej kilku gapowiczów, z dwóch masz 400zł mandatu, czyli tyle co za 200 biletów. Jeździłem owe 18 miesięcy na sieciówce i na kilkaset przejazdów sprawdzili mnie raptem kilka razy. Także moim zdaniem, to MPK samo se wychowało ludzi na tyle, że pozwalają sobie bezkarnie, jeździć na gapę. A mandaty, nie są nawet porządnie egzekwowane, bo się jakiś czas temu, rozpisywali w gazetach, że blisko milion złotych jest do ściągnięcia :p

 

 

I skoro nie zamierzają mi tego utrudniać to nadal, będę jeździć bez biletów. ; ] dziękuję za uwagę :p

Link to post
Share on other sites

Co do MPK nie chwalę się, raczej pokazuję nieudolność MPK. Gdyby chcieli to z samych mandatów, mieli kupę więcej kasy niż z biletów, bo na każdy tramwaj czy autobus znajdzie się conajmniej kilku gapowiczów, z dwóch masz 400zł mandatu, czyli tyle co za 200 biletów. Jeździłem owe 18 miesięcy na sieciówce i na kilkaset przejazdów sprawdzili mnie raptem kilka razy. Także moim zdaniem, to MPK samo se wychowało ludzi na tyle, że pozwalają sobie bezkarnie, jeździć na gapę. A mandaty, nie są nawet porządnie egzekwowane, bo się jakiś czas temu, rozpisywali w gazetach, że blisko milion złotych jest do ściągnięcia :p

 

 

I skoro nie zamierzają mi tego utrudniać to nadal, będę jeździć bez biletów. ; ] dziękuję za uwagę :p

Chyba stajemy się coraz głupsi skoro potrafimy "sprzedawać" bez żenady takie brednie.

Ja w każdym razie tego nie akceptuję - "kolego" nie pisz tu więcej a najlepiej w ogóle zachowaj swoje wynurzenia dla siebie.

 

edit:

@GRZYWACZOS: doskonałe zdjęcia! :cool:

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites

@Lambert - nic dodać nic ująć.

 

@MoreLike - jeżeli jesteś dumny z tego, że oszukujesz innych w ten sposób to nawet nie chce mi się więcej tego krytykować. Bądź dumny z tego, że jesteś oszustem. Nie zapomnij o tym napisać w CV - to ważne by inni wiedzieli jaki jesteś.

Link to post
Share on other sites

Może cwaniakowanie jaki to kolega jest kozak bo dyma MPK i jeździ na gapę jest godne krytyki, ale pamiętajcie przy tej okazji, że całkiem spora część społeczeństwa na podobnej zasadzie pobiera filmy, muzykę i oprogramowanie z sieci. Po prostu nie obawiają się, że zostaną złapani i poniosą konsekwencje, kolega śmiga za friko tramwajami bo się nie obawia ukarania a kara jest jedyną motywacją do zakupu biletu.

 

Gdybyśmy jednak wyszli z założenia tak jak Lambert napisał, żeby wszyscy, którzy dymają MPK mieliby się nie odzywać na forum to pewnie z 20-30% ludzi zamilkłoby na tym forum. Jeśli dodamy do tego ludzi, którzy ściągają filmy muzykę i oprogramowanie, to mogłoby się okazać, że na forum zostanie z 5 do 10 osób.

 

Chyba że wyjdziemy z założenia, iż dymanie MPK jest godne potępienia ale dymanie twórców, dystrybutorów i producentów już jest spoko.

 

Ale jest druga strona medalu, że jeśli Lambert Wilq lub inne osoby skrytykują takie zachowanie, to młodzież, dla której dymanie MPK stało się symbolem zaradności i powodem do dumy, uświadomi sobie, że w dzisiejszym świecie, wiele osób już tego nie akceptuje i czasem ta "zaradność" wychodzi na buractwo, więc może warto się zastanowić, zanim zacznie się kozaczyć :)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że tamat nie jest wart dalszego komantowania.

Pozwolą sobie również zauważyć, że moj komentarz był bardziej konstruktywny.. :happy:

Ty się lepiej weź za robotę i bucz tutaj, że Cię okradają łachudry z kasy!

 

Czołem!

Lambert

Link to post
Share on other sites

ej ze fryzury mars nawet podobny do zbysia.

 

@morelike - weź się ogarnij i idź do roboty. nie stać cię na dwójkę dziennie na tramwaj? człowieku żenada. to jest forum o asg a nie o recyclingu także z takimi poglądami się nie udzielaj.

 

piramida-maslowa-crowdfunding.jpg

 

A tak na inteligientnie - najpierw zaspokój potrzeby ameby, która w tobie drzemie a później bierz się za realizację.

A w tym wypadku to kupno biletu jest gdzieś między bezpieczeństwem a przynależnością.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...