Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ha, przed chwilą wyszedłem na balkon i zobaczyłem zająca harcującego po trawniku. I pomyśleć, że ludzie dla takich widoków wyprowadzają się za Poznań hahaha.gif

 

Hmmmm bo może poza Poznaniem ten zając harcuje po prostu w zwykłej trawie ...

A oprócz trawnika i zająca co jeszcze widziałeś - może jakieś autko, śmietnik, itp :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Witam, ja znów z pytaniem:

 

Czy zamiana baterii w mp3 to duży problem? Mieści się tam mały li pol 3.7, ale jego wadą jest to że ma 150mAh i przy odpowiednio głośnym słuchaniu muzyki... niestety szybko pada. Dlatego też chciałem wlutować tam coś w okolicach 500mAh, ale jest podstawowe pytanie - czy są tam jakieś balancery czy inne pierdoły które skomplikują zadanie? Czy bateria o większej pojemności nie uszkodzi odtwarzacza?

 

 

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wprawdzie fizyką to ja się nie zajmuję od 2005 roku, ale pojemność nie wpływa na napięcie pakietu. Równie dobrze mógłbyś się bać, że po podpięciu baterii 1600 mAh w miejsce używanej zazwyczaj 600 mAh o takim samym napięciu przyfajdasz sobie styki i silnik.

 

Ale rzecz jasna mogę się mylić.;p Zapytaj na elektrodzie.

Link to post
Share on other sites

Hmmmm bo może poza Poznaniem ten zając harcuje po prostu w zwykłej trawie ...

A oprócz trawnika i zająca co jeszcze widziałeś - może jakieś autko, śmietnik, itp :hahaha:

 

Mieszkam blisko Malty i do jeży i wiewiórek już się przyzwyczaiłem. W zeszłym roku zimą parę razy widziałem lisa, wiosną zeszłego roku z córką karmiliśmy kaczki, ale zająca to widziałem pierwszy raz cool.gif

Link to post
Share on other sites

Zagłosuj tutaj:

https://www.facebook.com/SponsorujemyKibicow/app_264329623650923?app_data=film%3A275

 

Panie, Panowie jest szansa na odwet za Jarzębinę...

Przedstawiamy filmik, stworzony spontanicznie na konkurs Media Markt'u pt. Sponsorujemy Kibiców

 

Jeśli chcesz odwetu za Jarzębinę... dopilnuj żeby wygrał właściwy filmik, zagłosuj tak, żebyś nie musiał się wstydzić podczas euro!

 

Głosujcie na nasz filmik tutaj:

https://www.facebook.com/SponsorujemyKibicow/app_264329623650923?app_data=film%3A275

 

Można głosować codziennie, co 24 godziny!!

Link to post
Share on other sites

Maciej rację, zmuszają chamy do posiadania jednego gówna i jeszcze innego... ale kurna musiałem działać... ja tam nie mówię że nasz filmik jest zajebisty, czy też najzajebistrzy, ale matko! to co inni wysyłają... naprawdę nie chciałbym tego oglądać przed meczami.

 

obejrzyjcie najpierw:

 

jak wam się zechce zagłosujcie:

https://www.facebook.com/SponsorujemyKibicow/app_264329623650923?app_data=film%3A275

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...