Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dość często jesteśmy pytani o to, co jemy na MilSimach.

 

A ja głupi myślałem, że Pingwiny to jedzą ryby nie z puszki, które same łowią w chłodnych wodach, prując dzióbkami odmęty rzeki.

 

Pierwsze zmarnowane święta to te, kiedy odkryłem, że Mikołajem jest mój tata. To było 29 lat temu. Drugie zmarnowane święta to te - już wiem czym się żywią Pingwiny na milsimach.

Link to post
Share on other sites

Afrati, odpowiedź wydaje się oczywista - do camemberta pasuje zupełnie inne wino niż do sarniny. NIe wiem jak pingwiny, ale ja dwóch win na mil-sim nie zabiorę...

 

Złe podejście. Mniej wody - więcej wina. Mniej magazynków - więcej sarniny. Zostaw w domu latarkę, zabierz ostrygi.

 

 

A ja głupi myślałem, że Pingwiny to jedzą ryby nie z puszki, które same łowią w chłodnych wodach, prując dzióbkami odmęty rzeki.

Hiperbola. Zazwyczaj wyznaczamy azymut na ludzkie siedziby, otaczamy i wymuszamy przynajmniej schabowego z ziemniakami i mizerią. Jak się nie da, to zamawiamy kebaba do lasu.

Link to post
Share on other sites

MIl-sim jak nazwa wskazuje jest symulacją militarną,... każdą.

 

W tym wypadku symulacja sporzywania posiłku w warunkach polowych jest jak najbardziej na miejscu i każdy szanujący się milsimowiec powinien tą sztukę opanować - jeśli nie perfekcyjnie to przynjamniej na skróty, np. szybki wypad rekonesansowy na Statoil po hot-dogi w trakcie trwania sima :maniak_jezyk2:

 

Pozdr,

Bosman

Link to post
Share on other sites

Ech, nie wiem czy nie szkoda klawiatury, ale co tam:

Wczoraj - tj 29.12.2014 na wysokości posterunku policji na Polance minęła mnie grupa radosnych max 16 latków poprzebieranych za US Army, w pełnym szpeju z replikami na wierzchu wycelowanymi w przechodniów. W pewnym momencie jeden z nich rzucił tekstem że "jest tak zajebiście jak na prawdziwym patrolu w mieście" .... Aż boję się myśleć ile trwał ten ich patrol... Tak wiem, Polska to nie Stany, nawet vis a vis komendy policji nic im się nie stanie, żaden polityk nagle nie wprowadzi zakazu ASG w kraju, ale trochę bierze mnie irytacja jak pomyślę, że to właśnie tacy inteligenci prowadzą z nami dyskusję o bólach w miejscu gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę...

 

A może jestem starym ramolem który zwyczajnie się czepia ..

 

No i szczęśliwego nowego roku obyśmy w tym 2015 częściej się widywali na strzelankach

Link to post
Share on other sites

Ivo czuję się trochę jakbym tymi postami otwierał butelkę z Dżinem - jak piszę o innych sprawach, Ciebie nie ma, wpadam na bandę nielatów z replikami na wierzchu i Ty się pojawiasz - pewien polityk poszukałby jakiegoś połączenia pomiędzy tymi nielatami a Tobą i FSB :icon_lol:. O wiele częściej widuję kobiety ze sporym biustem - ciekawe, jak zacznę o tym pisać kto się pojawi na forum :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...