Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

My w drużynie też będziemy impregnować. Dzięki za pomoc biedronx. :icon_smile:

 

Taki off top - który z Was, o Wy ptaki nowoczesne Neornithes, złapał Scabies?

 

Jak na razie chyba żodyn ale zdarzało się, że w sezonie przynosiłem z wypadów do lasu od 2 do 8 kleszczy :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Ja od dwóch sezonów używam Muszki i Muszki Plus - co 3-4 wyjścia w teren psikam obficie mundur, tak na wszelki słuczaj. Kleszcz nigdy mnie nie ukąsił. Być może jestem niesmaczny <żenująca gra słowna> (haha, "niesmaczny", kumacie?! :D )

 

Od chyba czterech sezonów używam też Repela z DEET - komary dzięki niemu zdecydowanie nie gryzą.

Link to post
Share on other sites

Ja też mam repelent z DEET i jest bardzo skuteczny.

 

Przedni żart Afrati. Koledzy z pracy czekają na więcej.

 

A tak na poważnie, to czemu Twoja krew nie zawiera cennych składników pokarmowych dla kleszczy? Jak śmiesz przerywać jego cykl rozwojowy? A może jest mu teraz smutno i głodny cicho płacze, marząc o wtuleniu się w Twoje pióra? (równie ciekawa gra słowna z tym wtulaniem się w pióra).

Link to post
Share on other sites

Osobliwy żart z Pomorza:

 

3421_29062011.jpg

 

Zawsze w sezonie z kolegą chodziliśmy po laskach wydmowych, gdzie wiara korzysta z naturalnych toi-toi, co jakiś czas pokrzykując:

- Kleszczyk! Kleszczyk!! Kleszczyk! .... (tu gwizdanie jak na psa)... o Tu jesteś Kleszczyk? Nikogo nie pogryzłeś? Niedobry zwierzak, niedobry...

 

Co ciekawe ludzie się szybko ewakuowali. Mniej fekaliów na wydmach i mniej kleszczy na dupskach.

 

Pozdr,

Bosman

Edited by -Bosman-
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Witam :)

 

Nie wiem czy trafiłem dobrze i jak duże jest wasze środowisko w województwie ale poszukuje nijakiego

 

Arkadiusza Zamorskiego , https://www.facebook.com/arkadiusz.zamorski.9

 

Bo jeśli prosi się Ciebie od kilku miesięcy o rzecz która została Ci wysłana przypadkowo w paczce która nie była pakowana przezemnie to fajnie by było gdyby to wróciło do mnie .. Tym bardziej jeśli zapewniasz ze odeślesz i chętnie ja pokryje koszta przesyłki , bo to chyba nie powinno wyglądać tak ,że prosze sie notorycznie o to a Ty jedyne co w temacie robisz to odczytujesz wiadomości na FB i masz mnie w dupie , i nie jestem też nadgorliwy pisząc tu bo pisałem Ci ze nie chce mi się bić piany o kabel wartości 50 zł ... Zwykły polecony list by załatwił sprawę a tak muszę tu pisać .... Miło by było panowie gdyby ktoś kto zna osobnika dał mu do zrozumienia ,że to po prostu słabe ;/ Pozdrawiam :)

 

005694e16bac6bb2.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No... A najlepiej, że to coś trafiło na ruską stronę z różnymi głupotami i tam ludzie poważnie im gratulują... Zobaczcie ile ruskich komentarzy jest na YT... Tak się właśnie rodzą legendy :icon_biggrin:

Edited by eliasz
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

- Tato, co to za czapkę masz na głowie?

- To kefija, mój synu. To chroni nas przed nieznośnym słońcem na pustyni.

- Tato, co to za dziwne ubranie?

- To djellaba. To chroni nas przed gorącym wiatrem pustyni.

- Tato, co to za okropne szmaty masz nogach?

- One chronią nas przed rozpalonym piaskiem pustyni.

- Tato, a po kiego nam to wszystko we Frankfurcie nad Menem?

Link to post
Share on other sites

A teraz odpowiedź:

 

Na start zachęcam do skorzystania z Powitalni

 

W większość weekendów w soboty i niedziele odbywają się niezorganizowane "spotkania", otwarte dla wszystkich >18 lat i >16 lat za zgodą rodziców (pisemną). Ankiety w których następuje demokratyczny wybór miejscówki pojawiają się w okolicach środy w dziale "Strzelania, imprezy i zloty" (głosować może każdy, tak samo jak i każdy może zainicjować ankietę, o ile nie dokonał tego ktoś wcześniej - zgonie z Regulaminem).

 

Dojazd na dane obiekty znajdziesz w temacie "Dojazd na miejsca strzelanek + mapki terenów".

Na strzelankach obowiązuje regulamin PASG i założenia wynikające z lokalnego savoir vivre

 

Pierdoły piszemy na Hydeparku

 

A i nie wchodź w zwadę z szeryfami bezdusznie wymagających pisania piękną, cenzurowaną polszczyzną i maniakalnie kontrolujących przestrzegania regulaminu forum i netykiety - poznasz ich po dopisku Moderator pod awatarem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...