Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

Taka ciekawostka: w poniedziałek Facebook zaktualizował swoją politykę dotyczącą handlu bronią w tym (wg nich) replikami airsoftowymi i podobno zbanował już wiele grup z ogłoszeniami sprzedaży replik i sprzętu, m.in. asg.

 

https://www.facebook.com/help/1225342300814365

 

Kilka linków:

Post na Reddit

Jakiś artykuł

Tymczasowe rozwiązanie na użytkowników ;)

 

W sumie nawet dobrze. Jeszcze powinni zabronić tworzenie niekomercyjnych imprez asg i wmasg może by odżył :teethh:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja mam w szufladzie szczypce, kombinerki i takie tam, ponadto co nie co słyszałem o technikach wyrywania w latach 39-45 - możemy się zgadać :icon_wink:

 

A tak na serio to do zdjęcia głupiego paznokcia potrzebujesz jakiegoś hiper-uber chirurga?? Takich rzeczy nie ogarnia rodzinny? (nie znam się, ale wydaje mi się to banał więc pytam)

 

Nie wiem czy wchodzi to w zakres chirurga ortopedy, ale jakby co, to takowym jest jeden z Dzikich - szpital w Obornikach i prywatna w Suchym Lesie. Jak chcesz do mogę dać bliższy kontakt przez PW.

Link to post
Share on other sites

@Grom Jeśli masz jeszcze Duct Tape'a =WCHODZĘ w to :icon_exclaim: :teethh: Kto wie, czy to nie tylko uleczyłoby moją stopę ale też służbę zdrowia.

 

5.05 odbieram błyskawicznie skierowanie; z chirurgami będą miał styczność prawdopodobnie na ul. Druskiennickiej.

Terminu nie znam ponieważ jeszcze w piątek będę zjeżdżał z trasy.

 

Tak, trzeba mieć skierowanie (i pewnie do masy innych rzeczy też...) od rodzinnego...Jako że rzadko odwiedzam lekarzy zaznaczyłem że skoro mają takie obłożenie pacjentów to niech zatrudnią więcej lekarzy :icon_idea: Spytałem też czy nikt nie planował wzorem Johnego Kaczynskiego podesłać paczki na adres NFZ-etu?.... :maniak_strach:

 

Dziękuję za odzew -jeśli nie powiedzie się misja o kryptonimie "Czarny Paluch"- odezwę się na PW.

Edited by Piotrass
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Słuchajcie, takie nietypowe pytanko, na Mieczewie auta zostawiamy na parkingu po drugiej stronie drogi czy można próbować wjechać i zostawić auto na starym parkingu, tam gdzie parkowaliśmy 5-6 lat temu.

Pytam bo dawno nie byłem i nie wiem jak to teraz wygląda, a planujemy w niedzielę mały spacer po terenie.

Link to post
Share on other sites

Ostatnio była jakaś heca podczas strzelania, gdyż przyjechał właściciel. Kilka osób rozmawiało z nim, ale co i jak dokładnie z tego wynikło to nie wiem. Wiem, że pozwolił na dalsze strzelanie. Podobno ustalono, iż on poda numer telefonu i zostawi go tam na miejscu, by można było się z nim kontaktować w sprawie imprez (?).

 

Mniej więcej tak to zrozumiałem słysząc od innych, gdyż sam nie byłem przy rozmowie z właścicielem.

Link to post
Share on other sites

Można do nich wbić. Scenariusz opiera się na walce dwóch drużyn + jednej ekipy "niezależnych najemników", gdzie trzeba wykonać jakieś cele w postaci "przenoszenia dzwonu". Wszystko w otoczce fabularnej w postaci wojny domowej usa.

 

Co do ankiety to nie mam pojęcia.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Ma ktoś może dostęp do mundurów wz93? Albo wiecie gdzie można je kupić?

Ważne aby byly to kontrakt, chyba mon127 o ile dobrze pamiętam, a nie "współczesne" ripstopy.

Będę potrzebował kilka par. Do tego buty desanty

 

Do kamuflażu jutro zadzwonie ale może ktoś ma idywidualnie dojście to proszę o kontakt 608 300 614

pzdr.

Link to post
Share on other sites

Ankiety z tego co widzę na tą sobotę nie ma, więc zapraszam na WZA. Tryb rozgrywki nie jest jeszcze znany, co do miejsca, to w ankiecie na Facebook'u wygrywa Fort 6A, kilka głosów za nim są Złotniki. Gdy dzisiaj wieczorem zostanie wybrane miejsce strzelanki, zaktualizuję swój post.

 

Pozdrawiam, Duch.

Edited by ZłyDuch
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...