Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ej, jest tu kto? Będzie jakaś ankieta czy mam sprawdzać Twarzoksiążkę?

 

W ramach odpowiedzi na inteligentne odpowiedzi w stylu "to sam se zrób" to nie chce zakładać ankiety nie mając 100% pewności że będę ....

Link to post
Share on other sites

Ostatnie ankietowe strzelanie odbyło się... 3 tygodnie temu, miesiąc temu? Niestety WMASGowe strzelanki obecnie dogorywają (aczkolwiek zawsze można je reanimować). Ludzie chodzą w soboty na WZA, w niedzielę na Pyrę. Silent hunters organizują jeszcze spotkania sparingowe, więcej informacji można uzyskać na ich forum.

Wczoraj odbyła się pierwsza, eksperymentalna, środowa strzelanka WZA od 17:30 do "ostatniego klienta". Chociaż sam nie dałem rady dotrzeć, z zaufanego źródła mam informacje, że zjawiło się ok. 30 osób i grało się miodnie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zapraszam serdecznie na jutrzejszą strzelankę WZA. Strzelamy od godz. 10.00 na Chemiczna Pole Paintballowe. Gwarantujemy dobrą zabawę i wzajemne heheszki w przyjaznym gronie :).

 

Mapa z mocno poglądową ścieżką dotarcia na miejsce zbiórki, na niebiesko zaznaczony został parking:

 

13606623_10210328209788518_1676640019129289115_n.jpg?oh=fc20f5d45855d30340d69ed1fe7d2eba&oe=57FC6B0B

 

Pozdrawiam, Duch.

Link to post
Share on other sites

O, fajnie!

Takie info zawsze mile widziane. :icon_smile:

 

Pozdrawiam,

Lambert

 

Ankiety WMASGowe może umarły, ale forum nadal żyje i myślę, że warto zamieszczać tu info o strzelankach dla osób, które nie mają fejsa i/lub nie są członkami grupy WZA :icon_smile:. Nie ma też sensu zakładanie nowego tematu dla każdego wydarzenia.

W ankiecie na sobotę dominuje Głuszyna. Jutro po zakończeniu głosowania zamieszczę pełne info nt. weekendowego siania kompozytem.

Edited by ZłyDuch
Link to post
Share on other sites

Możesz to rozwinąć? :icon_smile:

 

Taki żarcik nawiązujący do podobnych dywagacji sprzed kilku lat. Sytuacyjny, że tak powiem.

Rozwijać nie warto bo jednak jak porównasz ilość tematów/postów kiedyś i teraz to widać tendencję jak na dłoni. Wszystko samo za siebie mówi.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Siemka stare wygi ! Dawno już mnie to nie było , lecz po długiej przerwie czas wrócić do mojego ulubionego hobby , lecz widzę , że w przypadku ankiet na wmasg , posucha i brak ludzi :( Był bym wdzieczny gdyby ktoś dał linki na FB do aktywnych teamów w Poznaniu :) !

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Dawno nie strzelałem i nie byłem na wmasg-u a tutaj jakieś "nowe i dziwne" działania,ci pokłócili się z tamtymi,nowe grupy i zasady,nowe grupy,brak ankiet strzelanek,każdy sobie coś tam robi,pogubić się można,kto "dobry" a kto "zły" a gdzie odnajdę dinozaurów,kto strzela w sobotę a kto w niedzielę?

Edited by Duńczyk
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Taki żarcik nawiązujący do podobnych dywagacji sprzed kilku lat. Sytuacyjny, że tak powiem.

Rozwijać nie warto bo jednak jak porównasz ilość tematów/postów kiedyś i teraz to widać tendencję jak na dłoni. Wszystko samo za siebie mówi.

Eliaszowi po prostu tęskno do starych czasów. To se nie wróci ;)

Na to wyszło, niestety.

Niestety, bo nie jestem fejsowy i raczej już nie będę..

 

Pozdrawiam,

Lambert

Ale konto na fejsie masz ;)

 

A i dzień dobry, a raczej dobry wieczór :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...