Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hydepark WLKP


Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

W tym stanie kojarzy mi się z Owińskami.;]

 

Tu się potrze tam pociura była plama będzie dziura ;) Lokalizacja jak na razie mi się bardzo podoba. Lusterek tam w aucie nie łamią (dziś na osiedlu w 6ciu połamali, i dziwnie ominęli obie mazdy). Sklep 5 min od domu, apteka i poczta też. Do kontenera z gruzem nic nikt nie podrzuca. Las niedaleko, choć widać że budować osiedle jednorodzinnych będą, to pewno ludzie las zawalą śmieciami - bo taniej :bialaflaga: niż kontener wynająć, a firma od kontenerów pod nosem i ceny OK. Jednak najlepsza jest woda ! żlopałem prosto z kranu i smaczna - studnie w lesie za żwirowiskami. Daleko od warty :D

Link to post
Share on other sites

witam,

Mam pewną sprawę do środowiska wielkopolskiego.

użytkownik Flyboy wystawiał do sprzedana M4 APS za 350 zeta. 4go grudnia wysłałem kasę, czyli 5go dotarła. napisał do mnie 12 grudnia z informacją że się nie dogadaliśmy, bo 11 grudnia ją sprzedał, i przeprasza. kasę miał wysłać następnego dnia rano. Do tej pory nic nie dostałem, wysłałem 3 PW (odczytane przez niego), ani jednej odpowiedzi. telefon podany w ogłoszeniu w Waszym komisie nie odpowiada. Jeśli ktoś ma do niego bezpośredni kontakt to prosiłbym o wiadomość na PW lub pomoc w rozwiązaniu sprawy.

pozdrawiam

Szczypek

Link to post
Share on other sites

Chińska technologia naprawdę jest zadziwiająca :blink:

 

Kupiłem kilka dni temu chińską Berettę Px4 GBB, strzelała sobie normalnie. Dzisiaj chwilę popykałem bez kulek, po czym nagle syfon, zamek nie daje się cofnąć. Wyjmuję maga, teraz zamek cofa się, a przez korpus wypadają dwa odłamane kawałki metalu. Myślę sobie: damn, już się popsuło. Ale ładuję maga gazem i Px4 strzela tak jak powinna. Rozkładam replikę na części pierwsze (zespół kurka i BBU), a w środku NIC nie jest odłamane, wszystko wygląda w porządku :blink:

 

 

12449168.jpg

Link to post
Share on other sites

witam,

Mam pewną sprawę do środowiska wielkopolskiego.

użytkownik Flyboy wystawiał do sprzedana M4 APS za 350 zeta. 4go grudnia wysłałem kasę, czyli 5go dotarła. napisał do mnie 12 grudnia z informacją że się nie dogadaliśmy, bo 11 grudnia ją sprzedał, i przeprasza. kasę miał wysłać następnego dnia rano. Do tej pory nic nie dostałem, wysłałem 3 PW (odczytane przez niego), ani jednej odpowiedzi. telefon podany w ogłoszeniu w Waszym komisie nie odpowiada. Jeśli ktoś ma do niego bezpośredni kontakt to prosiłbym o wiadomość na PW lub pomoc w rozwiązaniu sprawy.

pozdrawiam

Szczypek

 

Dammit! Komisowy spamer, którego przeoczyłem. Zagadaj z ludźmi na podforum lubuskim. Ten cały flyboy jest z ZG, więc tu go niestety nie mamy szans kojarzyć.

Link to post
Share on other sites

@Szczypek

 

Jeśli masz korespondencje mailową i dowody na przelanie kasy to Policja może przyjąć zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa w charakterze oszustwa. Sądzę iż przedstawienie mu sprawy na ostrzu noża lub telefon/ wizyta dzielnicowego szybko go zmotywuje do oddania kasy!

 

Jeśli coś źle napisałem a ktoś jest bardziej obryty w prawie to proszę mnie poprawić co by koledze pomóc!!!

Link to post
Share on other sites

dzięki za info panowie :) co do policji to napisałem to w ostatniej wiadomości której nie odczytał jeszcze, a nie chcę robić od razu koło dupy - różne to rzeczy się w życiu dzieją i czasami faktycznie coś wypadnie. napisałem tutaj bo wystawiał to też u Was w komisie więc myślałem że w WLKP też się zjawiał.

będę próbował w lubuskim :)

pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego na te Święta życzę wszystkim którzy mnie lubią i nie lubią, znają i nie znają, ustrzelili mnie lub ja ich... :laugh:

 

Bawcie się dobrze i niech Wam karp ością w gardle nie stanie! Abyście pod choinką znaleźli wymarzone prezenty a repliki Was nigdy nie zawodziły! :tongue:

 

Tego Wam wszystkim z mojego "jadowitego" serca życzę! :wink:

 

Viper :happy:

Link to post
Share on other sites

Nic nie mogłem znaleźć ale ważna informacja:

 

Nasza siedziba zostanie przeniesiona do nowej lokalizacji na ulicy Małe Garbary 2 mieszczącej się w okolicach Starego Rynku. Nowe miejsce posiada parking dla klientów oraz wygodny dojazd środkami komunikacji miejskiej.

 

Dodatkowo informujemy, że w dniach od 2 - 7 stycznia 2012 nasz sklep stacjonarny będzie nieczynny (sklep internetowy pracuje bez zmian), w związku ze zmianą lokalizacji firmy! Zamówienia internetowe złożone w tym okresie będę realizowane począwszy od 9 stycznia 2012

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...