Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ESS Ice czy Crossbow?


Recommended Posts

Które z tych okularów są wygodniejsze? Czy ten mechanizm DedBolt w przypadku Crossbowów sam się nie aktywuje podczas gry? Np, podczas otrzymania strzału akurat w to miejsce - czy szybka mi się nie wysunie sama? I czym różni się szybka bursztynowa od żółtej..?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Nie, nie wniosłem nic do tematu ale dla mnie to jest kwestia tego które okulary mi się bardziej podobają. Jako, że obie pary są z ESS.

 

 

Pier. waćpanie i to ostro. Ten temat przemknął mi przed oczyma więc pomimo niechęci do odwiedzania tego działu napiszę - ICE to starsze okularki bez oprawki. Crossbow posiadają nowsze rozwiązania, są po prostu lepsze. Istnieją 2 wersje tych okularów, bardziej lansiarskie z grubszymi nausznikami i takie przystosowane do słuchawek, z cieńszymi.

 

Idąc do sedna: Crossbow są lepsze, ale dlaczego? Oprócz nowinek technicznych mają oprawkę. Oprawka usztywnia poliwęglanową szybkę na mrozie przez co nie pęknie, jak to może się stać w ICE podczas dużego mrozu. Poliwęglan podczas niskiej temperatury jest bardzo kruchy, co może skończyć się utratą wzroku w przypadku ICE. Kolega andyss jak widać chciał zabłysnąć swoją wiedzą. Jednak zamiast się spinać polecam użyć mózgu. Przynajmniej czasami, kiedy udzielasz komuś rad od których może zależeć zdrowie.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

A również pozdrawiam. :)

 

 

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=7795&name=ESS_-_Crossbow_Suppressor_HDC_One_-_0472

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_44_168&products_id=7540&name=ESS_-_Crossbow_2X_-_0386 - tutaj są 2 pary oprawek, ale na zdjęciach widać tu i tu takie same zauszniki. Na Twoim miejscu napisałbym emaila i zapytał czy jedna z oprawek to wersja Suppressor.

 

 

http://www.military.pl/ess-crossbow-3ls-okulary-taktyczne_11263t.html

 

Kilka sklepów pewnie jeszcze się znajdzie, więc do wyboru do koloru.

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Osobiście testowałem Crossbowy i srogo się zawiodłem pod względem parowania. Są tragiczne. O wiele lepiej spisują się Uvexy Ivo i to do tych okularów wracam po testach Essow. Ice o niebo lepsze ale Uvexy na topie i tak.

 

To moja subiektywna ocena. Może innym nie parują...

Link to post
Share on other sites

Osobiście testowałem Crossbowy i srogo się zawiodłem pod względem parowania. Są tragiczne. O wiele lepiej spisują się Uvexy Ivo i to do tych okularów wracam po testach Essow. Ice o niebo lepsze ale Uvexy na topie i tak.

 

To moja subiektywna ocena. Może innym nie parują...

 

Może zdarłeś powłokę antifog,albo nosisz je tak,że za bardzo przylegają Ci do twarzy? Jak tak to się nie dziwię.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Okulary już kupiłem, crosshairy. pytanie, czy testowaliście swoje?

U mnie po testach jest mały ślad po kulce, za tą cenę spodziewałem się że niczego nie żadnego śladu przy 430fpsach. W sumie na skyperach uvexa nic nie było.

Chusteczka do ESSow kupiona luzem jest prawie sucha- nie wiem czy to norma?

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

Dziwne. U mnie na crossbowach i z 500 fps z przyłożenia śladów nie ma. Oczywiście bywały różne trafienia, gdzie po strzale z 10 metrów z 400 fps był ślad, ale po przetarciu zniknął.

 

Przeczytaj instrukcję obsługi tej chusteczki ESS, użyj jak trzeba i zadziała. Ma być sucha i działa perfekcyjnie. Jak czasami przed ganianiem zapomnę posmarować okulary/gogle widzę różnicę praktycznie od razu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...