Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jadę z 4 kolegami z Białegostoku, 100%

 

Słuchajcie, jeżeli mam kamizelkę we Flecktarnie a mundur w panterkę to po przydzieleniu do drużyny "polskiej" będę mógł używać kamizelki, czy nie? Według mnie nie jest to mylące i raczej łatwo poznać kto jest z jakiej drużyny, ale co na to kadra?

Link to post
Share on other sites

Akurat oporządzenie nie robi żadnej różnicy. Ja miałem to udogodnienie, że wszystko było w woodlandzie.

 

Na naszym turnusie szło to tak:

- Niemcy - flecktarn, multicam

- Brytole - dpm, wz. 93, woodland, UCP

O innych nie wiem, bo po prostu u nas nie było. :P Ale zgaduję, że marpaciarze pójdą do niemców.

Ciekawi mnie tylko, jak rozwiążą sprawę ghillie.

 

+ ciekawostka - na tym turnusie będzie Mamut, może znany niektórym z Mrzeżyna czy Dziwnówka, taki przeogromny typ, którego gardło radzi sobie lepiej niż megafon.

Link to post
Share on other sites

Pan Mamut nie jest w kadrze, tak? Powiedz, że nie... :icon_smile:

A jeżeli nie mam racji, to pewnie po poranku nie będę dał rady nałożyć na siebie kamizelki.

 


Rok temu był na 2 turnusie ktoś z UCP, poszedł do Niemców.

Edited by Kbx44
Link to post
Share on other sites

Mam dwa źródła:

1. Znana chyba wielu osobom p. Sałata mówiła, że w tym roku zmiana kadry następuje.

2. Na facebooku się dowiedziałem, potem wystarczyło skojarzyć fakty.

 

U nas w sumie latał w UCP tylko jeden, potem zostawił tylko bluzę (spodnie wypożyczył w DPMie).

 

Oznaczamy się jakoś jako ludzie z wmasg? Ja najpewniej pojadę "gotowy" (tzn. kamizelka + mundur/spodnie mundurowe i koszulka), ew. mogę sobie sprawić koszulkę z napisami wmasg na ramionach (w Bydgoszczy wtedy byśmy się zleźli, mógłbym robić jako punkt zbiórki wmasgowców :P).

 

A wracając do Mamuta, nie mogę się doczekać jego "Asgeje, padnij!".

Link to post
Share on other sites

Gdzieś tam kiedyś tam naszywki sprzedawali... Ja też gotowy lecę - mundur, kamizelka.

 

Btw, wydarzyła się rzecz straszna - w mojej cymie 0.28-B pękło body, pomiędzy tylnym body a "guziczkiem" do składania kolby... Jakieś rady ? Sorry za off-top.

 

Edit. Literówka

Edited by kisielowy
Link to post
Share on other sites

W sumie racja - gdyby najmłodszy miał 14 lat, a nie 12, to raczej by się o te 400 fps nie martwili, szczególnie, że "bitwy" są w lesie - z tego co wiem to jedna jest w jakimś tam opuszczonym miasteczku... Aż dziwne, że rodzice się nie boją wysyłać takiego 12 latka na kolonie, "gdzie się do siebie strzela". Gdyby napisali w opisie kolonii, że za wybite oko bądź inne uszczerbki na zdrowiu kolonia/biuro nie odpowiada, to może rodzice byliby mniej chętni...

 

Naszywki gdzieś sprzedawali, jak znajdziesz to linka podaj jak możesz :icon_wink:

 

Czy o cyme 0.28 mogą się pieklić w Bornym, że ma 20 fps więcej? Czy takie różnice nie mają znaczenia?

 

Jak coś, to czeka cię downgrade, lub zablokowanie ognia ciągłego.

Edited by kisielowy
Link to post
Share on other sites

Tak jak wcześniej - zależy od wieku najmłodszych uczestników, najprawdopodobniej. Ale urozmaicenie rozgrywki by było, nie powiem nie ;) Ale w tagi granacik to się warto wyposażyć - jak słyszałem relacje kumpla z zeszłego roku, to "niemcy" się zabarykadowali w jakiejś hali i ich wybić nie można było ;) A taki 1 granacik tango...

Link to post
Share on other sites

Owszem, zostały użyte jabłka. Widziałem to, lecz osobiście nie brałem w rzucaniu udziału.

 

U nas z tego co pamiętam nie można było wchodzić od tyłu, lecz atakować tamtędy atakowaliśmy.

Co nie zmienia faktu, że jak ktoś się tam zabarykaduje, to po prostu jest kłomiński malbork ;P

 

@Edit interpunkcja

Edited by Kbx44
Link to post
Share on other sites

Trzeba będzie zatem to oznaczyć w scenariuszu. :P

 

Chodzi mi po głowie (tak, na parę miechów przed wyjazdem) koncept, aby urządzić tam jakiś punkt (np. szpital), który miałby pełnić jakąs funkcję, a żeby go przejąć, to trzeba zająć flagę/znacznik jakiś obok na zewnątrz...

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...