Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja się wybieram w tym roku na II turnus, razem z 2 kolegami. Lecz będziemy brać udział w "większych" rozgrywkach po raz pierwszy, także praca zespołowa mało pomoże :P

Jeżeli ktoś już tam był to mam pytanie, czy przejadę LAPR'a na stock akumulatorku od cm.028? Czy dostaje się tam akumulatory "na zapas"?

 

Jeszcze jedno, ktoś się orientuje ile osób jedzie na II turnus?

Edited by Kbx44
Link to post
Share on other sites
  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedzie pewnie z 30-40 osób. Akumulator powinien ci starczyć. W 2011 na II turnusie LARP nie odbył się z powodu braku czasu, czy coś takiego.

 

PS. Fajnie że nie tylko ja jadę na II turnus z Białegostoku. Do zobaczenia!

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

Co do ilości osób to mnie bardzo przejmuje, ponieważ nie byłoby zabawy na większą skalę przy 20 i mniej uczestnikach. Mój Ojciec dzwonił do Almaturu 3 tygodnie temu, rzekomo 17 osób miało wtedy jechać. No, miejmy nadzieję iż pojedzie chociaż z 35 :P

 

Też mi miło iż jedzie ktoś z Białego, ja jadę jeszcze z dwoma kolegami także będzie nas, Białostoczan, minimum czterech.

Link to post
Share on other sites

Ja również jade na drugi turnus ale jak dzwoniliśmy około 5 dni temu to mówili nam że 15-16 osób jest zapisanych. Ale z tego co widziałem to jadą tam chyba jeszcze wycieczki z innych biur podróży niż Almatur. Ktoś wyjeżdża może z Warszawy?

Link to post
Share on other sites

Hohoho... Cisza nastała. Na prawdę jadą tam wycieczki z innych biur podróży i w tym samym celu, to znaczy obozu ASG? Mam nadzieję że tak, nie byłoby za ciekawie w strzelankach przy tak małej ilości osób. 8 osobowe drużyny można nazbierać już na osiedlu :/

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Jak my byliśmy na obozie ASG z almaturu to mieliśmy też obok nas paintballowców i obóz kajakowo-rowerowy (lol). Z tego co pamiętam to chyba jakoś mieliśmy tylko posiłki wspólne i zakwaterowanie.

Link to post
Share on other sites

Ale pech... Kolega proponował żebyśmy wybrali się na 3 turnus, tymczasem ja chciałem zostać przy 2. Wchodzę na stronę Almaturu, patrzę - turnus 3, sprzedaż zakończona. No dlaczego akurat tak, wykupili wszystko na 3 turnusie i będzie strzelanie. Na 2 będzie 10 minut gry... Za rok może się uda :D

Link to post
Share on other sites

W takim razie zostało śledzić stronę Almaturu w oczekiwaniu na magiczne oświadczenie "sprzedaż zakończona" przy owym turnusie... Swoją drogą nawet w 20 osób można się dobrze bawić, wystarczy nie uprzedzać się i tego chcieć ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Fajnie wiedzieć że jeszcze ktoś jedzie ;)

20 osób to już całkiem dobra ilość. Martwi mnie co w takim wypadku będzie z planowanym LARP, czy w ogóle odbędzie się coś takiego dla tak małej liczby osób. (Małej ilości jeśli chodzi LARP).

Dojedziemy, zobaczymy ;p

Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie pewna rzecz. Mianowicie, na stronie Almaturu w zdjęciach z obozu wszyscy są w pełnych mundurach. Tymczasem teraz mamy upały. Rozumiem że mogło być chłodniej, ale co się robi w przypadku temperatury 30C +/-? Chodzi się w T-shirt'ach czy jak? Bo nie wiem, na prawdę ;P

Link to post
Share on other sites
Ciekawi mnie pewna rzecz. Mianowicie, na stronie Almaturu w zdjęciach z obozu wszyscy są w pełnych mundurach. Tymczasem teraz mamy upały. Rozumiem że mogło być chłodniej, ale co się robi w przypadku temperatury 30C +/-? Chodzi się w T-shirt'ach czy jak? Bo nie wiem, na prawdę ;P

Na strzelanki chodzisz tak jak ci wygodnie, tyle że powinieneś mieć jakiś element(np. spodnie) który pomaga określić do jakiej drużyny należysz. Przynajmniej ja tak robiłem i nikt się nie czepiał.

 

PS. Może jest nadzieja, od 13 podobno ma być ochłodzenie.

Edited by janek122
Link to post
Share on other sites

Powiedzmy że mam wszystko w wz.93, poza kamizelką która to jest w woodlandzie. Poproszę najwyżej o jakąś czapkę czy coś w kamuflażumojego teamu i finał.

Ewentualnie jeżeli wszyscy posiadający szpej w panterkę zostali by przydzieleni do jednej drużyny, myślę że można by po prostu nic w tym kierunku identyfikacji nie robić. Jeden team miałby paru w 93 i wiadomo by było już czy wróg czy swój ;P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...