Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska BAT/STALKER II


Recommended Posts

Zadzwoń do protetyka i spytaj się ile kosztuje usunięcie ułamanego zęba oraz zrobienie i "wstawienie" zamiennika (najpewniej coś z duetu 1-2). Podpowiem: dużo (naprawdę dużo) więcej niż 95PLN. Jasne że się opłaca brać te machy.

Link to post
Share on other sites

Czyli brać tą maskę za 85zł (92zł z przesyłką) z allegro?

 

 

Słyszałeś kiedyś taki termin "samodzielność". Jeżeli nie jesteś w stanie podjąć decyzji czy kupić maskę za stówę czy zbierać 9 stów na zęba to raczej zacznij brać w bierki bo w asg trzeba niestety czasmi podjąć decyzję a nie czekać aż inni ci powiedzą co masz robic. Na temat maski StalkerII/BAT sam osobiście napisałem tyle (a nie tylko ja pisałem) że chyba każdy średnio rozgarnięty trzynastolatek da sobie radę z podjęciem decyzji czy mu maska potrzebna czy nie i czy bedzie mu do essów pasowała.

Wybaczcie mi dość ostry ton wypowiedzi ale to się nóz w kieszeni otwiera jak się czyta kolejny temat "czy mi się coś opłaca" i "czy bedzie mi pasować do" skoro w tym temacie zostało napisane tyle tekstu. Rozumiem Torusa że pyta bo ma mało popularne gogla, ale ciebie Spoonie zrozumieć nie potrafię gdyz ESSy są jednymi z popularniejszych gogli. (Torus ta maska jest tak plastyczna że bez problemu da się dopasować do większości gogli, ale jak juz nieraz pisałem sa z nią problemy na bardziej piórzastych czuprynach, bo pojedyńczy pasek nie zapewnia jej stabilności na właosach).

A w kwestii ceny BATa to 92 złote znaczy tyle że maska kosztuje 92 złote(z przesyłka) i akurat te 92 złote jest pojęciem wzglednym. Bo dla jednych 92 złote to ogromna kwota , dla innych jest to kwota do zaakceptowania a dla innych 92 złote to rzecz niewarta uwagi.

I tyle odemnie, chyba że masz jeszcze jakieś bardziej błyskotliwe pytania.

Link to post
Share on other sites

Czyli brać tą maskę za 85zł (92zł z przesyłką) z allegro?

No jak krew w piach.

Tak, opłaca się kupić tę maskę. Koszty jej zakupu są dziesięciokrotnie niższe niż koszt wstawiania nowego zęba albo zębów (jak ci ktoś serią po "nabiale" pojedzie), o zaoszczędzonym bólu i czasie niezbędnym na wizyty u stomatologa/protetyka nie wspominając

Jasne?

Link to post
Share on other sites

Przeprasza :(

 

Po prostu jestem zielony i jeśli mogę to pytam.Tak, jestem człowiekiem który zadaje dużo pytań ale kto pytanie nie błądzi.

 

W moim pytaniu chodziło bardziej o to czy wydając 85zł (92 zł z przesyłką) będę zadowolony...nigdy nie miałem takiej maski w ręku, przeczytałem kilka tematów o niej i chciałem się dzisiaj spytać o tą maskę i jeśli były by opnie pozytywne to to bym kupił i chyba tak zrobię...

 

Mam kolegę który nie czyta żadnych tematów, nie pyta się nikogo czyt to będzie dobre...Może będzie żyć dłużej, nie wiem...

 

Tak zadaję dużo pytań (Deja Vu?) i zadając ostatnie pytanie liczyłem na odpowiedz potwierdzającą moje przemyślenia...

 

Jeśli ktoś poczuł się urażony-przepraszam...

 

Jeśli ktoś prze zemnie popełnił samobójstwo-przepraszam

 

Jeśli ktoś, jadący autobusem pełnym buddyjskich mnichów celowo się rozpędził i wjechał w przepaść-przepraszam

 

 

...

Link to post
Share on other sites

A niby skąd my mamy wiedzieć czy akurat Ty będziesz zadowolony. Jedyna pewną metodą jest kopnąć się na strzelankę, znaleść kogoś kto takową maskę posiada i poprosić żeby dał się do niej przymierzyc.

Czy to tak trudno wymyślic.

 

 

PS

Grabisz sobie :angry:

 

żartowałem

Link to post
Share on other sites

Opłaca to się teraz inwestowanie w cukrownie, albo akcje Orlenu.

Kupno maski może być albo uzasadnione albo nie. Akurat tej (moim zdaniem oczywiście) jest jak najbardziej uzasadnione.

A czy Ty kupisz to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

W zasadzie to obydwie powinny być ok - przy czym będziesz musiał pogimnastykować się z częścią na nos, tak by weszła w okulary.

Pierwsza maska pasuje na osoby o drobnym lub dziobatym ryjku, natomiast na druga - zakrywająca również uszy, na osoby o obliczu szerokim lub nalanym.

Link to post
Share on other sites

Materiałem jest obszyty, ale nie jest wypełniony żadną pianką ani niczym. Komfort użytkowania jest podobny, tyle że jak Ci się oddech skropli na siatce (a się skropli na bank), to z v1 strząśniesz i nie ma śladu, a w v3 ta mokra szmata przylega do twarzy. Miałem v1, miałem v2, teraz mam bodaj v7 (taką z obejmą na głowę z tyłu) i taką polecam.

Link to post
Share on other sites

Nath przeszukałem google i całą kategorię z maskami w gf i nie znalazłem typu v7. Mógłbyś podać jakiegoś linka albo namiary na tą maskę?

 

Chyba że mówisz o pełnej masce na całą twarz do której nie można zamontować gogli ani nie można używać z hełmem czyli v6.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...