Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zasięg przy kulkach 0,25


Recommended Posts

Dzięki za odpowiedź, nie chce zakładać nowego tematu więc pisze tutaj, dlaczego jak wkładam sprężynę m125 (która była wcześniej w stocku, ale napisałem Krakmanom aby wymienili na słabszą m90), zakładam mocniejszą, oddam moze 5 dobrych srtrzałow przy marnym zasięgu i potem aby oddac strzał musze ciągnąć za spust dwa razy, a później juz wcale nie strzela tylko jest takie ,,tyk'' i nic.

Link to post
Share on other sites

Replika to m16 P&J, kupiłem razem z repliką słabszą spręzynę m90 i krakmani zamontowali mi tam u nich, i teraz pytanie czy mogli cos jeszcze wymienic? , np. silnik, baterie?

W żadnym sklepie (a tym bardziej u krakmanów) nie wymienią Ci części bez Twojej wiedzy. Baterie jakby Ci wymienili to byś poznał, parametry łatwo sprawdzić.

 

 

Pozdrawiam....

Link to post
Share on other sites

"Właściwości" baterii mogły by pomóc gdybyś podał jeszcze ilość mAh i najlepiej firmę batki.

 

Drugiego zdania nie rozumiem. Podłaczyłeś słabszą baterię i chodzi ? Czy też założyłeś słabszą sprężynę i na niej bateria ciągnie normalnie ?

Link to post
Share on other sites

"Właściwości" baterii mogły by pomóc gdybyś podał jeszcze ilość mAh i najlepiej firmę batki.

 

Drugiego zdania nie rozumiem. Podłaczyłeś słabszą baterię i chodzi ? Czy też założyłeś słabszą sprężynę i na niej bateria ciągnie normalnie ?

 

 

Założyłem słabszą sprężynę i ciągnie normalnie, właściwości: 9,6V 1200MaH

 

Batka stockowa, nie wiem z jakiej firmy.

Edited by Ghost10
Link to post
Share on other sites

Właściwości to mogą być systemowa, bateria ma parametry :icon_rolleyes:

PS: Ghost, powiedz mi jakim cudem udzielasz się w zielonych, technicznych i wszędzie gdzie tylko możesz prawiąc swoje mądrości i doradzając wszystkim naokoło a nie masz pojęcia o tak prostych i banalnych rzeczach jak dobieranie kulek do repliki czy nie potrafisz zlokalizować i zaradzić temu że Ci replika nie strzela na mocniejszej sprężynie?? :bialaflaga:

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Właściwości to mogą być systemowa, bateria ma parametry :icon_rolleyes:

PS: Ghost, powiedz mi jakim cudem udzielasz się w zielonych, technicznych i wszędzie gdzie tylko możesz prawiąc swoje mądrości i doradzając wszystkim naokoło a nie masz pojęcia o tak prostych i banalnych rzeczach jak dobieranie kulek do repliki czy nie potrafisz zlokalizować i zaradzić temu że Ci replika nie strzela na mocniejszej sprężynie?? :bialaflaga:

Bo naczytal sie bzdurnych informacji tu i uwdzie zaprawionych nowomowa i innymi dziwactwani jezykowymi , a teraz blyszczy i swieci wiedza jak neon.. .. zenujace...

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Doradzam tylko zielonym przy wyborze np. repliki, bo mam juz jakąś poprawną wiedzę, a działe elektryki i techniki zostawiam dla Was i chyle czoła że pomagacie innym.

 

EDIT: Major762, ciekawe czy jak zaczynałeś z asg to czy taki byłeś kozak.

Edited by Ghost10
Link to post
Share on other sites

Ja pier... po prostu bateria jest za słaba by naciągnąć mocniejszą sprężynę. Ma za mało mocy, może się zużyła lub normalnie padła jak to jest ze stockowymi chińskimi bateriami. Ewentualnie od kolegi pożycz lepszą baterie i sprawdź jak da radę z mocniejszą sprężyną.

 

 

Pozdrawiam....

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

Trudno powiedzieć czy Twoja bateria pociągnie sp110. Może tak ale lepiej przyjąć że prawdopodobnie nie :)

Co do baterii jeżeli interesuję Cię lipo to polecam sprzedawcę "corto" z alledrogo.

Kupowałem u niego dwa pakiety i jestem zadowolony w 100%.

Przy lipo zawsze masz podane wymiary więc możesz odrazu sprawdzić czy zmieści się w replice.

Osobiście nie polecam schodzić poniżej pojemności 1600mah i wydajności prądowej 20C.

Tak jak już wcześniej wspominałem takie pakiety można znaleźć w cenie 50-90 zł

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...