Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Przeglądając tematy zauważyłem pomysł Viamortis'a dotyczacy ankiety i ogolnego badania środowiska postanowiłem zrealizować go na większa skale i ogolnie ulepszyc, dodać pytania itd.Ankieta jest zrobiona żebyśmy mogli się dowiedzieć o panujących trendach i preferencjach graczy.Wszystko jest gotowe-trzeba tylko wypełnic wszystko powinno zajac ok 3-4 min.

 

 

 

Prosze wszystkich wypełniających o szczerość i rozsyłanie ankiety do jak najwiekszej liczby osob (z środowiska- tylko nie do wszystkich znajomych bo to jednak zalezy mi na opinii osob ktore czynnie zajmuja sie hobby) bo wtedy wyniki koncowe beda bardziej prawdopodobne.

 

LINK -> http://www.ankietka.pl/ankieta/59765/badanie-srodowiska-airsoftowego.html

 

 

 

Chciałbym podziękować także kolegom Viamortis , Master , artur52kh , Ukesu , Baker2222 i całej reszcie chłopaków z czatu którzy pomogli w jej przygotowaniu.

 

Pozdrawiam Firnow

Edited by Firnow
Link to post
Share on other sites
  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mało pytan proponuje dodać coś o:

Czy dzialam sam czy z taemem

czy sie przyznaje czy nie zawsze

jak postepuje z termoasami

jaki uzywam szpej

jakie magi midy czy hicapy

jakie wole gry jebanki czy taktyczne albo milsim

jaki mundur

ile wydalem na oslone oczu?

Czy uzywam oslony na zeby?

Czy sam serwisuje sobie replike

 

Narazie tyle, pomysły złapane na szybko

Link to post
Share on other sites

W pytaniu o wiek zrobiłbym przedział 18-24, 25-xx.

 

Dodałbym też pytanie o wykształcenie:

a) średnie ogólne

b) zawodowe

c) wyższe licencjat

d) wyższe magisterskie

 

i zawód:

a) uczeń

b) student

c) student-pracujący

d) pracujący

e) przedsiębiorca

f) bezrobotny

Link to post
Share on other sites

Wypełniłem, trudno jednoznacznie określić ile miesięcznie na asg wydaje. po prostu mniej więcej zsumowałem wszystkie koszty i podzieliłem przez liczbę miesięcy od kiedy pasjonuje się airsoftem. Mogłeś dodać granice wiekową 16-18, 80% drużyn ma próg wiekowy 16+ a poza tym jest różnica między 13 latkiem a 17 latkiem bawiącym się w asg.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

@Jay85 i Viamortis

 

Już nad tym pracujemy zaraz bedą dodane ale nie wszystkie bo ankieta ma pozostać krótka i szybka do wypełnienia żeby największe lenie były w stanie przez nią przebrnąć.

 

@zajeszcze

 

Nawet przy obecnych wynikach strasznie trudno sie połapać mimo tego że ankiete skończyło tylko 70 osób. Jak zauważyłes mamy całkiem sporo pytań otwartych a w każdym jest zuepłnie inna odpowiedź więc aby to podsumować trzeba troche czasu.Pozawszystkim ogranicza nas ankietka.pl bo nie można udostępnić wyników gdy w międzyczasie się je zbiera.

 

Uwaga

Jeżeli chcecie dodać jakieś pytania to piszcie na PW bo generalnie od teraz nie bedziemy nic dokładać ale jeżeli pytanie będzie tak dobre że warto się nim podzielic na pewno je dodamy.

Edited by Firnow
Link to post
Share on other sites

@Jay85 i Viamortis

 

Już nad tym pracujemy zaraz bedą dodane ale nie wszystkie bo ankieta ma pozostać krótka i szybka do wypełnienia żeby największe lenie były w stanie przez nią przebrnąć.

 

 

To w takim razie bez sensu są dwa pytania o średnie wydatki - miesięczne, a później roczne.

Link to post
Share on other sites

Ankieta jest anonimowa ale proszę o zachowanie kultury w odpowiedziach.

Nie chcesz , Nie musisz wypełniać.

 

Proszę też o dokładne czytanie pytań i szczere odpowiedzie.

 

 

 

 

Jak by ktoś z Moderatorów mógł wrzucić to co napisałem do 1 posta byłbym wdzięczny.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...