Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na dzień dzisiejszy ankiete wypełniły 344 osoby.Ankieta bedzie dostepna do wypełnienia do końca maja.Wypisuje tylko wyniki z pytań zamkniętych czyli (a,b,c,d) itp.Reszta takich jak liczba fps + srednia wydawana bedzie opublikowana najdalej pod koniec tygodnia. Wiąże się to z tym że tak naprawdę każdy wynik jest inny.

 

1 . W jakim przedziale wiekowym się znajdujesz?

18-30 53.48%

Poniżej 18 36.62%

30-45 9.3%

Powyżej 45 0.58%

2 . W jakim województwie mieszkasz?

Województwo mazowieckie 17.73%

Województwo wielkopolskie 10.17%

Województwo śląskie 9.88%

Województwo małopolskie 7.84%

Województwo warmińsko-mazurskie 6.68%

Województwo lubuskie 6.39%

Województwo łódzkie 6.1%

Województwo dolnośląskie 5.81%

Województwo pomorskie 5.52%

Województwo podkarpackie 5.23%

Województwo zachodniopomorskie 5.23%

Województwo lubelskie 4.65%

Województwo kujawsko-pomorskie 2.61%

Województwo świętokrzyskie 2.61%

Województwo podlaskie 2.03%

Województwo opolskie 1.45%

 

5.Jaki typ magazynka preferujesz?

Mid cap 41.63%

Low/Real cap 36.8%

Hi cap 21.56%

 

7.Ile replik posiadasz?

2 35.75%

1 31.68%

3 14.53%

4 7.84%

5 3.19%

6 2.61%

7 1.45%

W rankingu najlepszych producentow replik w 1 10 w kolejności znalazły się następujące marki

 


  1.  
  2. Tokyo Marui
  3. Cyma
  4. G&P
  5. Systema
  6. KWA
  7. G&G
  8. ICS
  9. Classic Army
  10. VFC
  11. JG

 

W rankingu najlepszych producentów części

 


  1.  
  2. Systema
  3. Prometheus
  4. Guarder
  5. KM Head
  6. Deepfire
  7. G&G
  8. Modify
  9. SHS
  10. King Arms
  11. JBU

 

Jako najlepsze kulki zostały wybrane


  1.  
  2. G&G
  3. Madbull
  4. Blaster
  5. Excel

 

Najczęściej używana waga kulek

 

0.25g 58.58%

0.23g 15.95%

0.28g 11.04%

0.2g 9.5%

0.30g i cięższych 4.9%

Edited by Firnow
Link to post
Share on other sites
Który z producentów replik według Ciebie jest najlepszy?

 

Albo pytanie, albo sformułowanie w wynikach:

 

W rankingu najlepszych producentow replik w 1 10 w kolejności znalazły się następujące marki

 

zostało źle zadane. Cyma aktualnie jest najpopularniejszym producentem, ale przede wszystkim ze względu na cenę tych replik i stosunku jakości do ceny. Nie świadczy to jednak o jakości samego produktu producenta, którego domyślnie ocenia się właśnie przez to co produkuje. Każdy (z grubsza) będzie wychwalał swoje, co niekoniecznie będzie świadczyło o właściwej ocenie producentów dostępnych na rynku. Albo należy doprecyzować pytanie, albo wnioski ;)

Link to post
Share on other sites

Tak jak Reg zauważył, dla mnie NAJLEPSZE to są Airsoft Surgeon... Ale zaznaczyłem TM. Systema na 4 miejscu mnie nie dziwi. Mniej niezaowdna od Cymy w końcu :D

 

Czterech "naj" producentów części mnie nie dziwi zupełnie, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

 

Pytanie o wiek nie powinno wyglądać "18-30" bo w tm przedziale jest za dużo graczy, lepiej było by to rozbić.

Link to post
Share on other sites

Jak widać bardzo dużo osób jest w wieku poniżej 18 lat a taki 14 latek jako 1 replikę kupi sobie cm048 i bedzie to najlepsza replika w porownaniu do springow kolegow wiec jak na kazda ankiete na ta także trzeba patrzec z przymrużeniem oka

Edited by Firnow
Link to post
Share on other sites

Firnow - mówisz, że dużo osób jest w wieku poniżej 18 lat. Przytaczając mój przykład będąc >18 nie mam 14 lat, tylko 17 i wydaje mi się, że zdecydowana większość >18 to 16-17 lat (trochę masło maślane :P). Taka lekka uwaga w Twoim kierunku :). sry za OT!

Edited by Jackobik
Link to post
Share on other sites

17>18 :zastanawia:

Lepiej się poducz do matury, bo obecnie matma jest obowiązkowa.

 

Z tego, co wiem, to już za późno. ^^

 

W sumie przedział wiekowy powinien być jednak bardziej podzielony. Np. na "<15","16-20", 25-30, bo coś czuję, że wtedy ta pierwsza grupa pokazałaby prawdziwą liczebność. ;)

Edited by Lesio
Link to post
Share on other sites

Jackobik a zdziwiłbyś się ile na forum jest osób poniżej 16 lat najczęściej nowych, Popatrz sobie jak wiekszosc tematow jest napisana w dziale dla zielonych.A tak nawiązując to jesteś cienkim przykładem bo jesteś 1 a na forum są tysiące osób

 

 

Szymku tak chodziło mi o cm028 ale to nie zmienia faktu ze chińczyk pozostaje chińczykiem.

 

I w następnej ankietce a taka będzie wszystko bardziej wyszczególnione wiec kwestia czy ktos kto zaznaczył poniżej 18 ma 3, 10 czy 17

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...