Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co wybrać ?


Recommended Posts

Ja za 500zł bym Ci znalazł dobrą replikę oczywiście używaną ;)

 

W sklepach niestety się nie opłaca.. Jeśli się znasz na serwisie albo masz kogoś kto się zna i zrobi Ci z repliką za "flaszkę" to u Krakmanów za odstąpienie od gwarancji jest o ile dobrze pamiętam 100zł taniej (pozostaje tylko gwarancja rozruchowa na chyba 10dni)

 

I w tedy bd Cię stać na G36 od SRC a nawet od CM ;)

 

G36 JG jest fajne ale..

Warto by było wymienić

-komorę HU (CA ostatnio widziałem za 40zł na allegro)

-dysza (obowiązkowo do nowej komory)

-sprężyna (lubi się strasznie szybko ubijać)

Edited by MyN3
Link to post
Share on other sites

Body, mimo ze plastikowe, jak naprawde grube i mocne, jezeli nie bedziesz rzucal nim po kamieniach to nic sie nie stanie.

 

Pozdrawiam, G^.

 

Łamliwość plastikowych body jest bardzo losowa, jednemu znajomemu z rozbiegu gietka upadła w trawe i sie kolba cała ułamała, innemu odbiła się od podłogi i wyleciała z parteru budynku i nic :)

Link to post
Share on other sites

Kolba a body to dwie różne rzeczy..

Body jest bardzo wytrzymałe więc o to nie ma problemu ;) Nie jest takie jak w M4.

Kolba jest pusta dlatego wiele osób wypełnia je pianką przez co jest wytrzymalsza przynajmniej według nich ;)

Link to post
Share on other sites

Co do odstąpienia od gwarancji to nie wiem jak to jest teraz ale jak się jakiś czas temu pytałem to mi sprzedawca powiedział że jest to 100zł na każdej replice powyżej 400zł i sprawdziło się to wiele razy jak mówiłem o tym znajomym każdy który kupował replikę i powiedział czy za odstąpienie od gwarancji zapłaci o 100zł mniej odpowiadali tak ;)

Link to post
Share on other sites

Poszukaj jakiejś używki, mi się ostatnio udało dorwać M733 Tokyo Marui za 600zł (nie targowałem się), super replika, bije chińskie 450fps na łeb, no i wykonanie super. Ostatnio dużo fajnych używek krąży po komisie i allegro. Poszukaj a znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Dołóż jeszcze te 100zł i kupuj G36 Cymy. Świeżo kupiłem i muszę powiedzieć, że w porównaniu z tą od JG czy też ak beta specnaz niesie naprawdę daleko i co ważniejsze celnie. Bardzo fajny dźwięk podczas strzału. Bardzo wygodny i dużo innych zalet.

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie jakie są wasze opinie o sklepie RedBeret? Chce od niech kupić replikę G36 przez Allegro. Szukałem w temacie o sklepach, ale mało jest opinii a wolę być pewnym w 100%. Na Allegro mają dużo pozytywów.

Biorę regularnie różne graty, nie narzekam.

Link to post
Share on other sites

Patrząc na to że repliki biorą z innych sklepów i nie ukrywają tego więc w wypadku oddania na gwarancje repliki są odsylane do danego sklepu.. Więc czas się pewnie wydłuża.. No chyba że mają serwisanta ale wątpię bo sklep ewidentnie skupuje z innych i sprzedaje po cenach podobnych bo dostają rabat

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...