Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć. Od dłuższego czasu czytam forum gaziaków i mam już mętlik w głowie. Przymierzam się do zakupu jakiegoś godziwego Glocka 17 i tu proszę Was o pomoc. Chcę żeby były na nim oryginalne oznaczenia. Jeżeli w stocku ich nie będzie to jestem w stanie kupić odpowiednie korpusy, zamki itp. Chcę aby był wydajny. Dobrze by było żeby dało się z niego strzelać Power Up Gas'em Guardera. Co możecie polecić?

Link to post
Share on other sites

Podobno. Nikt tej wady nigdzie nie widział.

 

Pęka szczerbinka :icon_confused: Duży odrzut powoduje przeciążenia na śrubkę która poprzez szczerbinkę trzyma cały zespół z dyszą gazową zamku. Ale może to jeszcze coś innego bo w tym wypadku wystarczyłoby wypuścić stalowe przyrządy celownicze jak w ostrych klamkach 3 gen.

 

Do tego trzeba do zaworków w magazynkach powkładać małe uszczelki z zapalniczek bo inaczej gaz leci wszędzie poza magiem :icon_razz2:

 

A i zestaw FTU Guardera do tego klocka - porażka. Żeby spasować wszystko potem tak żeby się zamek nie przycinał trzeba duuużo cierpliwości :icon_confused:

 

Ale poza tym miodek.

 

W oryginale TM strasznie mnie denerwował bezpiecznik pod lufą. Na szczęście w zestawie tuningowym Guardera była już zwykła pełnowymiarowa tabliczka z numerem seryjnym

 

Pozdrawiam

żylet

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...