Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Flecktarn + Ranger Green


Recommended Posts

Czesc,

 

Szukam zdjec na ktorych sa mundury we flecktarnie z oporzadzeniem w ranger green. Zastanawiam sie, czy wlasnie RG nie lepiej bedzie pasowal do samego flecka oraz ew. do przesiadki od czasu do czasu na inne wzory typu wz93 lub MC. OD jakby nie bylo jest dobry, ale zbytnio zielony ;)

 

Tak wiec - jesli macie swoje zdjecia / linki do fotek na ktorych widac flecka z RG - podeslijcie prosze. I z gory dzieki.

Link to post
Share on other sites

Bieniekk: wyswiadczylbys przysluge i poszukal swoich starszych fot we flecku? Ew. jesli to nie problem jakis nowe foto - mundur, kamizelka + biala kartka papieru (wystarczy maly kawalek) - byle nie w domu (balkon, na zewnatrz)?

 

Jak patrze na Twoje zdjecie http://static1.asg.pl/var/images/community_gallery/profil/16058/main.jpeg i kolege obok to wcale nie razi akurat z wz....

 

Co Ci nie pasuje w RG z fleckiem?

Link to post
Share on other sites

RG jest na tyle zgaszony, że nawet z rudym fleckiem współdziała ale jest jednolitą plamą. To dobry kolor ale będzie się tak samo odcinał jak OD czy CB. Nie ma co wydziwiać.

 

Mam kamizlke w OD - według mnie wspolgra fantastycznie w lesie. Dlatego pytam o RG - jesli roznice sa pomijalnie male, to RG jest dla mnie bardziej przyszlosciowy jesli chodzi o wspolprace z innymi wzorami.

 

Potwierdzam- mam flecka nawet nie spranego i z RG jakoś się wybitnie odcina- lepszy będzie oporządzenie w plamkach- widziałem z kamo brytolskim- o niebo lepiej

 

Moze jeszcze raz wytlumacze. Chcialbym w RG (o ile zobacze, ze jest w miare ok) kamizelke, plecak i pas. Tyle. Klapy do ladownic moge doszyc we flacku, torba zrzutowa, nakrycie glowy. Gdyby nie zalezalo mi na wspolpracy z innymi wzorami, to po porstu wybralbym OD, ktory w/g mnie sprawdza sie z fleckiem idealnie w lesie.

 

Jeszcze raz - prosze o fotki lub linki do takowych. Naszukalem sie w google images bezskutecznie. Wiem, ze dobrze doradzacie i bardzo Wam dziekuje, ale zalezy mi bardzo na zdjeciach, abym sam mogl wyczuc na ile bedzie to gorsze / lepsze / porownywalne z OD.

Link to post
Share on other sites

Kantek: Bardzo dziekuje!

 

Na miniaturce sprana bluza zlewa sie idealnie z kamizelka ;) No nic, jesli ktos jeszcze znajdzie fotki to prosze bardzo. Byc moze w przyszlym tygodniu bede mial kawalki materialow w OD i RG to naloze na mundur i podrzuce.

Edited by AA__
Link to post
Share on other sites

Kolego Ajgor: już nie pleć głupot. RG podobnie jak Oliwka pasuje do większość mundurów. Używam do marpata oliwki i czuje się z tym świetnie i nie widzę sensu w takim gadaniu. Dlatego że wszyscy używają coyota do tego munduru znaczy że ja też muszę? Jeżeli nie bawię się w MilSim to nie widzę w tym żadnego problemu.

Podobnie z RG do flecka, ile ludzi tyle opinii dotyczących tego czy pasuje. Jak ktoś mądry zauważył, o gustach się nie dyskutuje. Zresztą schodzimy już na off topic...

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

@up; Mylisz koleżko pojęcie milsima z pojęciem rekonstrukcji. Co nie zmienia faktu że masz rację w doborze kolorów do munduru, czy munduru do koloru/kamuflażu oporządzenia :D Wałkuję po raz nty... chcesz to biegaj nawet w różowej pidżamie...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...