Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Tyle, że kałach nigdy nie będzie para snajperką

 

W rzeczywistości, czy w airsofcie?

 

W airsofcie, jak uprzesz się i masz odpowiednio dużo kasy i chęci, to nawet z MP5 zrobisz parasnajpę. Tym bardziej, że gearbox v3 tuninguje się aż miło.

 

Natomiast w rzeczywistości karabiny z rodziny AK również były i są wykorzystywane jako karabiny snajperskie.

Link to post
Share on other sites
Może do mp5k mam sobie wrzucić preckę 500mm i przykryć tłumikiem?

 

Jak kto woli, to jest airsoft. Możesz sobie nawet do tego granatnik podczepić, pomalować na różowo, a na koniec dołożyć jeszcze magazynek pudełkowy z zasilaniem z taśmy. Nikt Ci nie zabroni.

Link to post
Share on other sites
Snake - głupoty wypisujesz. Może do mp5k mam sobie wrzucić preckę 500mm i przykryć tłumikiem?

 

A czemu nie? Bo szpetne? No i co, rzecz gustu. Bo nierealistyczne? No i co, to jest zabawa. Tak samo zrobisz snajpę z MP5K jak z SL8, ten sam GB, komory HU porównywalne jakościowo. A już na pewno prędzej zrobisz parasnajpę z AK niż z emki a jakoś wyborowa emka nie dziwi nikogo...

 

Zanim zaczniesz komuś zarzucać wypisywanie głupot to sam poczytaj, poducz się tematu bo robisz z siebie buraka.

Link to post
Share on other sites

W rzeczywistości, czy w airsofcie?

Chodziło mi w rzeczywistości.

Ale jak ktoś zacznie z kałacha albo mp5 robić para snajperkę, to wówczas nie jest to realistyczne.

Racja jak ktoś się uprze, to nawet z mp5 zrobi.

Edited by hokager
Link to post
Share on other sites

Tak jak widać w przyszłym roku będę kreować się na para snajpera. :icon_confused: Na razie zbieram informacje co do tuningu replik itd. Dużo słyszałem że M14 od cymy bardzo dobrze nadaje się na podstawę do karabinu para snajperskiego. Jakie części musiał bym wymienić aby wycisnąć z tej Cymki przynajmniej stabilne 450 fps ? :icon_confused:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...