Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_45&products_id=2197&name=G&P_-_USMC_SAM-R_-_COLT

 

Replika posiadana od września, przeżyła parę strzelanek, wymianę górnej części body (połamała się po wypięciu repliki z zawieszenia i uderzeniu o podłoże).

Poza repką jest już multicamo, CIRAS na klatę, przymierzam się do MIDLANDA za 4 stówki i dla lansu do jakiegoś taniego Walthera do kabury udowej Fobusa, która służy mi od 3 lat do noszenia ostrego odpowiednika.

 

Pytanie do bardziej doświadczonych - co dalej z repliką, od czego zacząć upgrade'owanie? Chętnie zamieniłbym wysoki ROF na lepszy zasięg, celność.

 

Poza tym z okazji 1szego posta - POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM!

Link to post
Share on other sites

Skoro chcesz się spytać jak ulepszyć replikę to po co piszesz, że masz multicam, CIRASa i przymierzasz się do kupna midlanda za 400zł i walthera? Mi to lekko zajeżdża szpanem.

 

Wszystkie info o tuningu znajdziesz na forum, nie trzeba było zakładać nowego tematu i chwalić się sprzętem.

Link to post
Share on other sites

Zacznij od precki na sam początek (prometheus, systema, osobiście z budżetowych precek polecam Deep Fire).

 

Razem z precką komora HU - polecam czerwonego elementa, ew. metalowy guarder. - Ale nie jest to konieczność, G&P robi w miarę dobre komory.

 

Potem zrób przegląd repliki, wyczyść, nasmaruj, uszczelnij (ma być strzykawa). Wymień to, co się zużyło.

 

Potem pomyśl ile FPS chciałbyś osiągnąć i ile PLN możesz zainwestować. Wtedy pomyślimy dalej ;)

Edited by zb0oj
Link to post
Share on other sites

Skoro chcesz się spytać jak ulepszyć replikę to po co piszesz, że masz multicam, CIRASa i przymierzasz się do kupna midlanda za 400zł i walthera? Mi to lekko zajeżdża szpanem.

Może po to by ludzie tacy jak ty nie zaczęli pisać "masz bardzo dobrą replikę to zainwestuj w szpej".

Ostatnio kupiłem batkę 9,6V 3300Mah large i polecam ją. Naprawdę mocno poprawia ROF w porównaniu z każdą 8,4V nawet Sanyo RC.

Link to post
Share on other sites

O tym, jaki mam sprzęt napisałem właśnie po to, żeby zaznaczyć, że w szpej też inwestuję. Fakt, na początku popełniłem duży błąd - jak choćby kupno shitowej kamizelki ze Specshopu za ponad stówę, która do niczego się nie nadawała i wyglądała jak worek po kartoflach. Trudno, oddałem szwagrowi.

 

CIRAS jest wprawdzie mocno budżetowy, ale na razie jestem bardzo z niego zadowolony.

http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_kamizelki_taktyczne/bojowa_kamizelka_taktyczna_z_systemem_qr-woodland_acm-997.html

 

Co do radyjka to tu już błędu nie popełniłem, darowałem sobie Allegro za 100zł i myślę, że dwuzakresowy Midland będzie wystarczający na lata.

 

Pytanie - czy przypadkiem to moje M4 nie ma już precki w stocku? Czy ma ale jest za słaba?

 

Batkę kupiłem polecaną strasznie przez pracownika Specshopu, Firefox large 8.4 2000Mah. Z RoF jestem zadowolony, wolałbym mieć w przyszłości mniejsze ale lepsze skupienie i zasięg.

Link to post
Share on other sites

Może po to by ludzie tacy jak ty nie zaczęli pisać "masz bardzo dobrą replikę to zainwestuj w szpej".Ostatnio kupiłem batkę 9,6V 3300Mah large i polecam ją. Naprawdę mocno poprawia ROF w porównaniu z każdą 8,4V nawet Sanyo RC.

 

Po co miałbym to pisać? Nigdy czegoś takiego nie pisałem i nie mam zamiaru. Jak nie wierzysz to przejrzyj wszystkie moje posty. Sam sprzedałem nie dawno kamizelkę i nie kupuje następnej. Stwierdzenie "tacy jak ty" nie było potrzebne bo w cale taki nie jestem, mogłeś je sobie darować. Skoro autor tematu twierdzi, że jego replika nie spełnia jego wymagań to czemu miałbym pisać, że jest ok i niech zainwestuje w sprzęt? Dla mnie to nie logiczne.

 

Co do komory HU, nie widzę sensu jej wymiany. Nie ma czegoś takiego jak "szczelna komora". Zakładam (może się mylę), że wszystkie części dasz do zamontowania komuś kto się na tym zna, a taka osoba uzyska strzykawkę nawet na komorze boyia czy innym syfie. Zamiast inwestować nie potrzebnie w komorę zainwestuj w dobry serwis.

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Replika moje wymagania SPEŁNIA - tzn. jestem z niej zadowolony, no może trochę poza wagą i długością ale przyzwyczaiłem się. Po prostu w przyszłości chciałbym z niej zrobić parasnajperke, z tą myślą ją kupowałem. A że nie znam się całkowicie na budowie replik, częściach itp stąd pytanie od czego zacząć jak się cash pojawi.

 

Niestety okazuje się, że naprawa repliki po awarii nie poszła tak jak myślałem, właśnie jestem po testach i nie wypadły pomyślnie. Coś nam wymiana górnej części body nie poszła... Temat o tym w dziale serwis.

Link to post
Share on other sites

Kup lufę Prometheusa albo KM Head - poczujesz różnicę. Do tego dobrej jakości kule. Przyda się 9,6 na dużych ogniwach, tak jak radzi Pawelo - zwiększy ROF i będzie długo trzymać, najlepiej Sanyo. Replika powinna strzelać ładnie i daleko, więcej bym nie ruszał, bo taka konfiguracja powinna być bardzo dobra.

 

Komora HU Elementa do G&P? :icon_eek2:

 

Jestem przeciwnikiem rozbierania gearboxa bez istotnego powodu. Chyba że masz zaufanego serwisanta. Poza tym rozbieranie GB powoduje utratę gwarancji.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze pytanie z gatunku zapewne durnych:

 

Czy jest technicznie możliwe samodzielne zrobienie preclufy czy innej części repliki mająć do dyspozycji wszelkie tokarki, frezarki itp jakie można sobie wyobrazić i do tego tokarza z 30-letnim stażem?

Link to post
Share on other sites
Wiadomość automatycznaTemat został zamknięty przez moderatora.Powód: To wszystko jest już na forum - użyj szukajki.Jeśli uważasz, że wątek został zamknięty niesłusznie, zaraportuj go, a rozważymy jego ponowne otwarcie. Pozdrawiamy,Forum Załoga WMASG
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...