Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

0.25 0.28 -<550fps?


Recommended Posts

Mam pytanie. Zacząłem tuningować swojego Warriora L96a1 well; teflonowa Lufa prec MadBull , wysokociśnieniowy aluminiowo-stalowo-teflonowy Tłok PSS2, Sprężyna 9mm Guarder ok.595fps., wzmocniona z aluminium lotniczego i stali nierdzewnej prowadnica springa 9mm. Cylinder jest mocny to go zostawiam. głowice też i tyle. I czy jakbym strzelał z 0.25 gramówek lub 0.28 to jak by było z celnością? które są lepsze. A i czy konieczna jest lufa prec. przecież to tylko 0.04 mm różnicy? Co by było gdybym jej nie wymienił. Celność z + na - ?

Edited by CQB-NSr6
Link to post
Share on other sites

Przyrost FPS jest akurat marginalny, wręcz pomijalny, a często gęsto zerowy. Precka to głównie wzrost celności. Aczkolwiek to przy dobrych preckach, do których Madbulla się raczej nie zalicza.

 

Gówno prawda,ciąsniejsza lufa=większe cisnienie,wzrost fps to okolo 30 40.

Link to post
Share on other sites

Cicho bądz amerykański żołnierzyku,zmieniałem już 4 lufy w roznych replikach i wiem jak się zmieniały predkosci wypadających kulek.

 

Ty 4, a ja jakoś tak w okolicach już 300-400 sztuk... Dobij do setki, wróć, pogadamy.

Link to post
Share on other sites

0,28 a szczególnie 0,25 będą "skręcały" przy wietrze na dalszych dystansach. Ogólnie łatwiej jest dostać dobre 0,25 czy 0,28 niż np. 0,36 (ja w madbullach w każdej kulce mam pęcherze :/ w 0,28 G&G bardzo rzadko)

Edited by you-dash
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...