Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Maska przeciwgazowa


Recommended Posts

Guest gecko123

Które z masek przeciwgazowych mają balistyczne wizjery? Na forum znalazłem informacje o MCU-2/P, niestety, nigdzie nie jest ona dostępna. Poza tym większość informacji pochodzi sprzed 3-4 lat.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Standardowo balistyczne wizjery ma chyba MP-6, a "normalne" maski nie mają balistycznych wizjerów, ale jest możliwość założenia dodatkowych np. przyciemnionych i balistycznych zarazem jak np. we wspomnianej już MCU, inne maski też mają taką opcję np. S10 albo FM53.

Edited by aciepk
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Właśnie znalazłem ten temat... Niestety, maskę muszę kupić w przeciągu 2 tygodni, więc wybór jest ograniczony do tego jest aktualnie na rynku. Pewnie pozostanie kombinowanie z wycinaniem ochrony z plexi. Słyszałem o patencie z folią antywłamaniową, sprawdza się?

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest gecko123

Heh, jest to jeden z testów, które czytałem. Maska będzie do ASG i dlatego szukam czegoś balistycznego. W ostateczności dorobiłbym szkiełka. Filtr musi być działający, po to jest maska p-gazowa.

Link to post
Share on other sites

Możesz zawsze pobawić się trochę i spróbować przerobić rurkę (jakaś przejściówka z gwintem, da się dorobić chyba)

JA planuję wykorzystać instrukcję Daleja w mojej masce, ale dam podwójną baterię i podziurkuję całą maskę i przemaluję ją na OD może :D

Link to post
Share on other sites

hmmm, to dało wiele do myślenia :/

w poniedziałek jadę po rzeczy potrzebne do zrobienia elektroniki i składam całość

co myślicie o podziurawieniu całej maski cienką igłą? usprawni to na pewno cyrkulację powietrza, użytkownik mniej będzie się pocił

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...