Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

1 Replika i jej nie ma :(


Recommended Posts

Siemka.

Od pewnego czasu zacząłem interesować się asg. Na początek chciał bym pobawić się tym http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194405-Shotgun-short.html lub http://sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152194403-Shotgun-long.html ale niestety nigdzie ich nie mogę znaleźć :(

Co sądzicie o moim wyborze i czy wiecie coś na temat ich dostępności. HELP :bialaflaga:

Link to post
Share on other sites

Dla większości egzemplarzy najlepiej sprawdzają się kulki 0,25g. Ani cięższe, ani lżejsze. Przynajmniej w tych ~10 egzemplarzach, z których miałem okazję strzelać.

 

EDIT:

Innej repliki nie warto. Naprawdę, ten shotgun jest wprost genialny jak na swoją cenę.

Link to post
Share on other sites

Osobiście nie radze kupować w airsoftshop.

Nie jestem z tego dumny ale moją pierwszą replike kupiłem właśnie tam.

Recenzja:

-Facet zachwalał że daleko leci (max kilkanaście metrów)

-trzeciego dnia odleciała lufa (brak możliwości celowania)

-kumplowi magazynek typu HI CAP (pojemność w okolicach 500-600 kulek) rozwalił sie po około 2 miesiącach. Musiał majstrować i przy pomocy taśmy, multitoola i innych uratował magazynek (pojemność 20 kulek i 90 % ZAWODNOŚĆ.

-mało tego replika kosztowała 200 zł (da sie kupić LEPSZY za 100-120 zł)

 

Więc, jeśli chcesz kupić coś na początek to z własnego doświadczenia mówie Ci wybierz inną firme.

 

 

Powodzenia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...