Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wątpliwość Ak47 (046) czy Ak47 (cm048)


Recommended Posts

no nie wiem na Rk-06 zaoszczędzę troche kasy którą mógłbym wydać na jej ulepszenie i magazynki,widzę też że boya jest bardziej wytrzymalsza,a magazynki cymy pasować będą? nie lubię tych brązowych

 

A mógłbym tego ak74 przerobić na akm? głównie chodzi o wymianę tłumiku płomienia i magazynek taki, jak w normalnym ak47

Link to post
Share on other sites

Bardziej mi się podoba cymka bardziej mi odpowiada a jak miałem w młodym dzieciństwie mke za 120zł to nic mi się nie ułamało ani nic a sporo z nią latałem.A ona była z jakiegoś plastiku.Owszem Rk jest tańsze ale mi się nie podoba.trochę więcej stali może jest,ale jak cymka wytrzymuje przejechanie samochodem terenowym, to mi to wystarcza :D.I tak sądzę że stal to stal jest bardzo mocna.Drewno jak drewno zawsze może się złamać ale wymienić kolbę to nie jest jakiś wielki problem (tak myślę). tylko nie wiem ,ile doda mi fps lufa precka, gumka hop up i dystanser. Zależy mi głównie na zasięgu :icon_biggrin: Wiadomo.Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu wypowiedzcie się

 

Wybieram Cymę, tylko powiedzcie o tym tuningu

 

A wy osobiście co byście wzięli.Cymę ,czy boye ?

Link to post
Share on other sites

jjak nie zamierzasz robić tuningu mocy na +, to lepiej boyi, zawsze to troche więcej stali i lepiej spasowany z tego co zaobserwowałem. Ale z obu będziesz raczej zadowolony, wiec bez paniki ;

 

Roni, ostrzeżenie z postu wyżej dotyczy równiez Ciebie

Arend

Link to post
Share on other sites

Cymy moim skromnym zdaniem nie trzeba tuningować. Wystarczy wymienić gumkę i lufę na precyzyjną.

 

Zamiast downgrade polecam strzelać z umiarem i rozsądkiem, stosując zasadę, że nie czynię przeciwnikowi tego, czego nie chciałbym doświadczyć. To pomaga bardziej niż downgrade, tym bardziej że ludzie mający 350 fps częściej strzelają drugiemu w twarz, wychodząc z założenia "mam mniej mocy, to mogę".

Edited by Stalker
Link to post
Share on other sites

chciałem tylko wymienić preclufe gumkę hop up i ewentualnie dystanser. Słyszałem że warto sprężynę wymienić bo stockowa jest dziadowa i dla tego są spadki mocy po jakimś czasie.To prawda? Wypowiedzcie się

 

jakich kulek najlepiej ? Uważam że G&G nie były by złe

Link to post
Share on other sites

Z czasem każda sprężyna przy częstym używaniu się zbije. Chińskie wcale nie są złe. Przykład: moja Cyma, 50 tys. wystrzelonych kul, nigdy nie rozbierana, ostatnio chronowałem i ma 400-410 fps, czyli spadek mocy niewielki (a w czasie strzelania w ogóle niezauważalny). Moja rada na długie i bezproblemowe użytkowanie Cymy: nie rozbierać jeśli nie ma konieczności (czyli jeśli coś nie padnie).

 

Kule polecam: G&G, Blaster Devil, Mad Bull, ostatnio mam Goldfire i też są ok.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem robienie wielkiego tuningu mocowego zaraz po kupnie repliki nie ma sensu. Lepiej wstawić porządną lufę precyzyjną i używać porządnych kulek. Tyle ode mnie, pozdrawiam.

Popieram, z małą zmianą - IMO w ogóle większości graczy nie potrzeba tuningu szturmówki powyżej tych 430-440fps. Już lepiej pójść w większy ROF, niż w kilka m zasięgu więcej.

Pod resztą posta jak najbardziej też się podpisuję.

 

@Didizip:

 

G&G lepsze

 

@Bartch:

KAŻDA sprężyna po jakimś czasie się ubije. Nie ma sensu zmieniać stockowej, wcale nie jest gorsza od "kupnych".

Pamiętaj tylko, żeby po zakończeniu strzelania oddać kilka strzałów na semi tak, aby zwolnić sprężynę. Bo ściśnięta sprężyna ubija się o wiele szybciej.

 

//Koledzy wyżej pierwsi.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...