Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opinie na temat zestawu na początek


Recommended Posts

Najważniejsza jest:

- ochrona oczu,

- buty za kostkę (żebyś sobie giry nie skręcił),

- broń główna.

Sam mam okulary ESS takie jak w tym teście ESS .

Buty to już indywidualna sprawa.

Jeżeli nie masz od kogo pożyczyć głównej, to naciągnij rodziców na wcześniejszy prezent i kup cm z takich, które są polecane jako najbardziej niezawodne i podatne na tuning, a przede wszystkim nadające się do strzelania po wyjęciu z pudełka. Nie ma innej opcji. Boczniaka odpuść.

Mundur - możesz kupić flecka, bo tani. Możesz też kupić bojówki olive i śmigać w T-shircie. Fleck to nie najgorszy pomysł, jak będziesz chciał zmienić camo, to przebolejesz te parę dych które dałeś za niego.

Co do szpeju to chyba sam widzisz, że niewielkie masz o tym pojęcie, więc najzwyczajniej w świecie odpuść to sobie na razie. Przyłączysz się do jakiejś ekipy, poznasz różne "filozofie" związane z oporządzeniem. Ktoś będzie miał dwa komplety to ci pożyczy i wypróbujesz różne opcje. Nie kupuj nic bo będziesz żałował.

Edited by Kamyk82
Link to post
Share on other sites

1. Klasa wytrzymałości F więc lepiej się nie da.

2. Nie wiem jak z tą repliką ale lepiej będzie wziąć CM.030. Nie będziesz musiał kupować gazu, łatwiej dostaniesz części zamienne (gaziaki są gazożerne więc będzie drogi w utrzymaniu-mowa o MK23)

3 Chyba P&J starczy na początek. Nie wiem za bardzo czy 0,25 nada się do takiego pistoletu

 

 

Musiało być :)

Skoro 1200 zł to może coś od Kwa lub G&G?

 

 

Jesteś nowy? NIE DORADZAJ!

Nie wiesz, o czym piszesz? NIE DORADZAJ!

 

1. Oczywiście, że da się lepiej, tylko nie w tej skali wytrzymałości. Osobiście używam tylko okularów z atestami balistycznymi, które gwarantują bezpieczeństwo w ASG. Klasa F tego NIE ZAPEWNIA. Polecam okulary SPECS z allegro od sprzedawcy zielonapantera. Kosztują całe 12zł, a wytrzymują strzał z prawdziwego shotguna z 10m nabojem 12ga. Testowałem z 520fps z przyłożenia w szybki, oprawki, zawiasy itp. Zero śladów.

2. Nie, nie będzie lepiej, bo cm.030 ma marny zasięg, którego nie rekompensuje szybkostrzelność. Gaziaki nbb nie są tak gazożerne jak te z BB, choć, oczywiście, są droższe w utrzymaniu niż repliki elektryczne.

3. A po co "na początek" używać syfiastych kulek? Od siebie polecam G&G oraz biovale, choć te drugie to już wyższa półka. Czesto polecane są też Guardery i Mad Bulle.

4. On chce p90 a Ty mu radzisz KWA lub G&G?

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

O, z tymi okularami to się dobrze składa, bo akurat kupuję komplet właśnie u zielonejpantery, toteż 12zł za ochronę oczu to żadne pieniądze, i na wysyłce zaoszczędzę:)

 

Czemu pejotki są syfiaste? Możesz mi polecić jakiś sklep w których chociażby G&G są dostępne? Bo w gunfire ich nie ma a cenowo wychodzą podobnie jak pejotki.

Link to post
Share on other sites

Od siebie jeszcze mogę polecić King Arms i ICS.

G&G są też dostępne na zbrojowni.

Tak jak mówią koledzy powyżej. Pistolet sobie daruj. Jak koniecznie chcesz mieć gaziaka to musiałbyś kupić już coś z wyższej półki żeby mogło ci to posłużyć np KSC,KWA,ASG o japończykach nie wspominając a to jest wydatek rzędu 400<.

Na dobry początek kup cm 0.28, 350zł które wydasz na tą replikę to będzie dobry wybór na początek. W pudełku razem z nią masz zarówno ładowarkę jak i akumulator więc od razu możesz ruszać do boju. Jeśli będziesz ją szanował to zawsze możesz ją sprzedać i kupić sobie coś lepszego.

A najlepiej przejdź się na strzelankę i pogadaj z ludźmi poogladaj ich repliki i na pewno wyciągniesz z tego jakieś wnioski.

Link to post
Share on other sites

Właśnie też tak myślałem żeby kupić od razu większą spluwę, ale zwyczajnie nie starczy mi na to teraz kasy, a dopiero w grudniu będę miał jej sporo. Cóż, niedługo wybieram się na strzelankę do jednej z lokalnych grup, to popytam(chłopaki mają głównie kałasze).

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam po krótkiej nieobecności. Kupiłem komplet BW od zielonej pantery, tzn. bluzę, spodnie i specsy + bandanę. Z zestawu jestem jak najbardziej zadowolony, wszystko idealnie pasuje poza.. spodniami. Przeliczyłem się nieco i wziąłem ciut za duże, tzn. w pasie są za szerokie. Jutro jadę z nimi do krawca, może uda mu się je jakoś zmniejszyć, a poza tym to i tak będę nosił pas.

 

Natomiast odnośnie drugiego zestawu - socoma, tu się trochę wygłupiłem, tzn. zamówiłem giwerę dziś rano, i zamówienie jest już zrealizowane ALE udało mi się zarobić jakieś 300zł na makulaturze z mojego garażu, a mając to + drugie 300zł które wydałem na socoma i komplet, miałbym już porządnego elektryka.. Ale trudno się mówi, jutro pobawię się pistoletem.

Link to post
Share on other sites

Pasek wygląda całkiem nieźle, ale nie chcę kupować nic w wysyłkowym, wolałbym na miejscu, zresztą tam mogę sobie go obejrzeć, zapytać sprzedawcy o opinie, i/lub polecenie czegoś innego. Wgl. nigdzie na forum nie mogę znaleźć o nim info, czy ktoś ma/miał

Link to post
Share on other sites

A czy nie zauważyłeś że na forum jest też dział "Mundury i Oporządzenie" tam też można poczytać o paskach , butach i innych takich pierdołach. A sam UTL jest dość niezły ale jako zwykły pasek do spodni. Jako pas taktyczny mało się sprawdza.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...