Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ponawia mam pewien problem przerabiam własnie moje hk416 na karabin wyborowy chciałem uzyskać moc około 520fps więc włożyłem sprężynę m140 shs ale potem zauważyłem że mam ukruszoną głowice tłoka. Wymieniłem ją na głowice CA a przy okazji włożyłem uszczelnioną dyszę shs. W rezultacie otrzymałem 360fpsów i większy zasięg niż wcześniej a wcześniej było 480 fpsów.

Czy ktoś może mi pomóc?

z góry dziękuje

 

Nazywaj poprawnie tematy. Z nazwy tego niewiele wynika. /LgN

Link to post
Share on other sites

Ponawia mam pewien problem przerabiam własnie moje hk416 na karabin wyborowy chciałem uzyskać moc około 520fps więc włożyłem sprężynę m140 shs ale potem zauważyłem że mam ukruszoną głowice tłoka. Wymieniłem ją na głowice CA a przy okazji włożyłem uszczelnioną dyszę shs. W rezultacie otrzymałem 360fpsów i większy zasięg niż wcześniej a wcześniej było 480 fpsów.

Czy ktoś może mi pomóc?

z góry dziękuje

 

Włożyłeś m140+głowice tłoka oraz dyszę i uzyskałeś 360 fps? Wcześniej było 480 na tej samej sprężynie co teraz jest?

Jak resztę masz stockową to nie ma co tam pchać m140.

 

 

Może masz rozszczelniony układ, choć nie wiem czy nieszczelność układu powodowała by 120 fps spadku.

 

 

Pozdrawiam

Edited by harasim
Link to post
Share on other sites

ruszałeś komorę HU? Może masz na maxa hopka i blokuje ci kulki tak że wylatują z mniejszą mocą...choć nie rozumiem twojego pierwszego postu że niby teraz przy 360fps masz większy zasięg niż przy 480fps ???

 

@Roni92 ...się nie kupuje większej sprężyny obciążając jeszcze bardziej układ tylko umiejętnie wyciąga ostatnie soki z M140 i można te 500fps otrzymać

Link to post
Share on other sites

Też bym cisnał na maxa 140 - bo teraz to na bank jest coś nie tak ,ale ...

Ty mierzyłeś te fpsy za każdym razem ? Bo ja też tak zrozumiałem ,że masz mniej fps, a większy zasięg...tak być nie może !

Skoro nie dysza, to ostatnią możliwością , jest uszczelka na głowicy. Robiłeś test strzykawki ?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

czy to jest możliwe że jeśli jest słaba bateria w chrono to pokazuje zaniżoną moc?

Bardzo w to wątpię to jak z zegarkiem elektronicznym innej godziny przecież nie pokazuje tylko zdycha całkiem.

Po tych zasięgach patrząc to masz coś z hop-up'em. Najprawdopodobniej gumka za słaba była do takiej mocy a dopiero przy mniejszej dobrze podkręcała co dało lepszy zasięg. Sprawdzałeś hopka tak jak wcześniej pisałem? Najlepiej rozbierz go i obczaj gumkę i poskładaj na nowo.

Link to post
Share on other sites

U mnie w Virtecu tak było :(... Poczytałem instrukcje, i zmieniłem batke, pomogło....

Próbuj;)

 

Pzdr.

 

Edit. Ale mi chrono tak dużo nie zaniżało, i raczej poprostu nie pokazywał stabilnych fps...

Edited by bamper12
Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...