Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Podstawka pod karabin wyborowy.


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Właśnie znalazłem kupca na moją 002 AGM'u (wreszcie :P). Teraz szukam podstawki pod nowy karabin wyborowy, tyle że z napędem elektrycznym. Proszę podawać propozycje jakie AEG'i by się ewentualnie nadawały. Coś z rodziny eMek? A może jakąś G? Tylko nie piszcie że w ASG nie ma snajperstwa, że lepiej nie, że odpuścić. Repliki najlepiej żeby nie były od razu jakieś mega drogie. Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi. PS. To mój pierwszy post/temat więc proszę o niejaką wyrozumiałość. Pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

W teorii z każdego AEG'a można zrobić snajperkę. Nawet z MP5k. Z każdej M'ki da radę zrobić snajperkę, chodź mało który v.2 to wytrzyma. Z M'kowatych najlepsza by była SR25, ale ma gearbox v.2 long a do niego jest mało części w polskich sklepach. Jeżeli chcesz coś serii G36 to na samo dzień dobry masz ten luksus że Gieta jest na GB v.3.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi.

@ KubaK - Myślałem już wcześniej nad SR25 ale nie mogłem znaleźć cenowo odpowiadającej mi.

@ Parnassus - M14 od Cymy? Hmm, czemu nie. Wydaje mi się że coś mogę z tego zmontować. Dzięki.

@ Jankus - Właśnie dlatego zastanawiam się nad Gietką, tylko troszkę kasy pójdzie na same szyny.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi.

@ KubaK - Myślałem już wcześniej nad SR25 ale nie mogłem znaleźć cenowo odpowiadającej mi.

I tu widać że już nie nadajesz się do snajperstwa.Czemu ? Bo nie masz kasy a do tego fachu trzeba jej mieć "górę". Zresztą to tylko moje zdanie.

Link to post
Share on other sites
Jeżeli ktoś kocha robić to co robi, to nawet pieniądze nie stają mu na drodze.

 

Pieniądze nie, brak pieniędzy tak... Uwaga z mojego własnego doświadczenia - też kiedyś myślałem że po trochu się wszystko dokupi, kupi tanią bazą pod snajperkę itd.

 

Zastanów się nad tym lepiej.

Link to post
Share on other sites

Znajomy snajper zachwalał SL8 CA. Tak ją podkręcił, że kiedys mu nawet na chwilę wyskoczyło 800 fps. Standardowe 600 osiągnął bez problemu. Druga opcja to M16 KWA - te repliki rewelacyjnie się tuningują i uzyskanie 600 fps nie jest problemem. Części są na tyle mocne, że powinny wytrzymać.

Link to post
Share on other sites

Zrobienie z cm048 takiej repliki z praktycznego punktu widzenia jest dobrym pomysłem imo. Tak, wiem nie będzie to z wyglądu rasowy karabin snajperski, ale to chyba najtańsza opcja zbudowania repliki o odpowiednich osiągach i niezawodności. Ja np. zrobiłem coś takiego, tylko z mniejszymi fpsami, żeby używać też jako szturmówki.(Możesz podejrzeć mój profil, i zobaczysz jaki to mniej więcej koszt).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...