Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka Taktyczna AAV FSBE - OLIVE[A.C.M]


Recommended Posts

Witam ;) szukałem informacji na temat - Kamizelka Taktyczna AAV FSBE - OLIVE[A.C.M] --> https://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_kamizelki_taktyczne/kamizelka_taktyczna_aav_fsbe-olive_a_c_m-1236.html

 

I wszędzie gdzie ktoś pytał o nią np; "A ta kamizelka, może ktoś mi powiedzieć czy jest dobra?" itp nie uzyskiwał odp.

Dla tego pytam tutaj.

 

- Czy warta jest swojej ceny.. ?

najbardziej mi zależy na odp ludzi którzy mieli do czynienia z tym chińczykiem.

 

lub proszę was o propozycje innych kamizelek. ( tylko nie takich firmówek za 350 zł )

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Każdy zaczynał od chińczyka, ja od chińskiego Patterna 83. Prawda jest taka: do póki tylko biegasz z tym i starasz się nie zniszczyć - to wielkie rzeczy się nie dzieją - ot sypią się zamki, pękają klamry. Potem pierwszy raz padniesz w krzakach i dziwisz się, dlaczego taka fajna kamizelka tak się w szwach rozeszła albo i materiał przeciął.

 

Zastanów się nad współczynnikiem LANS-WYTRZYMAŁOŚĆ. Za 130 złotych skompletujesz Alice, wyrwiesz holenderską kamizelkę i ze trzy ładownice albo kupisz używanego chińczyka od Miwo i dokupisz z czasem na niego resztę szpeju. W tych przypadkach masz gwarantowany stan "nie do zarżnięcia dla airsoftowca".

Edited by shardac
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Pruje się, zaczepy puszczają, a materiał rwie się na byle czym.

Jest wiele tematów pomagających dobrać tanie i dobre opo - poszukaj.

 

:) :) :)

 

Jesteś pewien że ją miałeś?? ha ha ha.

 

Warta jest swojej ceny.

Docieram tego Chinola już chyba 5 lat i nie mam się czego przyczepić...

 

Pozdrawiam!

Edited by kombat69
Link to post
Share on other sites

Ja nigdy tej kamizelki nie miałem ale napisze coś, co jest powszechnie znane a często ignorowane.

Chińczyki to loteria. Jednemu się będzie pruł od samego patrzenia a inny będzie mógł w nim iść przez krzaki oplecione drutem kolczastym i nawet jedna niteczka nie będzie odstawać.

Stąd (wg mnie) różnice w opiniach Szmergla i Kombata.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...