Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ad.2 - jeśli repliki wystrzeliwują kulki z taką samą liczbą FPS i ich hop-up działa podobnie, to nie powinno być różnic w zasięgu bez względu na długość lufy. Różnica w celności przy stockowej lufie 363mm i stockowej lufie 510mm, jeśli obie są tej samej firmy - będzie minimalna, zbyt mała, żeby warto było znacznie wydłużać sobie replikę (jeśli z tego powodu się zastanawiasz). Znacznie większą różnicę od długości lufy, w przypadku replik tego typu, pełni jej jakość. Dlatego precki dobrych firm to rzecz jak najbardziej polecana.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Milion razy to było na forum:)

 

Wysokiej jakości(koszt powyżej 200zł) : KM Head , Prometheus

Troszkę gorszej jakości ,ale też b.dobre(przedział cenowy 100-150zł): Systema , Gunner, Guarder.

Edited by Rengi
Link to post
Share on other sites

Najmocniej przepraszam za 2 posty z rzędu, ale nie miałem opcji edycji, a nie chcę zakładać nowego tematu.

 

Moje ostatnie pytanie brzmi;

Czy wstawienie lufy o dł całkowitej 455mm do M4 i zamaskowanie jej tłumikiem dźwięku,

znacząco przełoży się na celność ?

Proszę o fachową odp.

Pozdrawiam, Senq.

Link to post
Share on other sites

Wrzuć w szukajkę temat "mit długiej lufy". Ja w mojej emce miałem i dłuższą i krótszą preckę (obie prometheusa) i nie zauważyłem różnicy (choć przyznaję, wszystko było "na oko"), a skoro nie widać różnicy to wolałem mieć krótszą lufę :).

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...