Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rewolwer ASG


Recommended Posts

A co? Coś z tym sklepem nie tak?

Kumpel tam kupił replikę i było wszystko ok...

 

Jezu... tyle tych tematów było o tym "sklepie" a ty sie pytasz , czy "coś z tym sklepem jest nie tak" ? ALE JEDNO MNIE DZIWI (i was też powinno) - dziś zostałeś zarejestrowany i dziś napisałeś post , NAWIĄZUJĄCY do tego "sklepu" - a także piszesz że "kumpel tam kupił replikę " i wszystko było ok - coś mi tu "śmierdzi"....(nie wiem może za bardzo szaleje )

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Co mu się dziwić, takie cyrki z tym sklepem, że wszystkiego można się spodziewać :icon_biggrin:

 

Jeśli chodzi o pistolety elektryczne to jedyny sensowny to glock cymy za ok. 200zł. Poniżej tego jest tylko gazówka od STTI, która została już podana wcześniej.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Agassei najtańszym sensownym pistoletem elektrycznym jest Glock 18c CYMY (cyma 030). Z podobną jakością (czyli nieżłą) można pomyśleć o USP i Desert Eaglu (oznaczeń modeli nie pamiętam , ale przy odrobinie chęci możesz znaleść przy pomocy szukajki). Wszystkie te modele replik są dość dobrze opisane w dziale technicznym. Ten rewolwer który wskazałeś niestety nie będzie dobrym wyborem z powodu lichości ogólnej.

Rozważyć można jeszcze gaziaki, ale to tylko pozorna oszczędność kasy (mimo że tańsze w zakupie) bo trzeba kupować jeszcze gaz.

Link to post
Share on other sites

Arend dobrze prawi. Za niecałe 200 zł masz niekiepskiego boczniaka na cały sezon. ;)

 

Z tym ostatnim (o całym sezonie) się nie zgodzę (miałem dwa CM.030, a w ekipie jest ich jeszcze kilka - sądzę, że mam podstawy do osądu) - bateria to chiński NiMH 200mAh rozmiarów zapalniczki: jak przychodzi mróz, zdycha jak komar po muchozolu. NiCd 500mAh Tokio Marui (produkcji Sanyo) jest dużo lepszy - ale i dużo droższy.

Można też zmajstrować sobie LiPo do Klocka (zimy się nie boi), ale to już wyższa szkoła jazdy, zostawił bym taką przeróbkę fachowcom.

 

Oczywiście można nosić klamkę pod ubraniem, żeby jej ciepło było - ale to działa równie dobrze w przypadku gaziaka (Po paru godzinach zabawy w temperaturze -15 stopni Sig-Sauer 226 Tokio, noszony w ten sposób, był w stanie bez bólu i syfonowania wywalić cały magazynek) i skutecznie utrudnia szybkie skorzystanie z bocznej.

 

Co do reszty - faktycznie za niecałe 200 zł AEP Cymy to bardzo sympatyczna broń boczna :biggrin:

Link to post
Share on other sites

@Dexter,

Proszę o jakieś opinie i ewentualnie o jakieś linki do pistoletów aeg kosztujących do 100zł.

Autor wyraźnie zaznaczył, że mogą być linki do innych AEPów. Co prawda chciał do 100 złotych, ale skoro takich nie ma (dobrych), to chyba normalne, że ktoś podał mu zarówno propozycję pistoletu w tej cenie, jak i propozycję dobrego AEPa.

 

A jeśli by chodziło o rewolwer, to można sięgnąć po taniego gaziaka od STTI. Strzelałem z tego - daje radę, ale ma jedną wadę - zbiornik gazu mieszczący się w rękojeści.

http://gunfire.pl/product-pol-1133728395-Python-357-Magnum.html

Link to post
Share on other sites

Logan ten rewolwer ma zbionik gazu porównywalny z małą zapalniczką BICa. nawet jak się rezszczelni to nic nie zrobi (najwyżej zziębi rękę. A rzeczywiście mimo braku mocy i niepewnemu podlufowemu magazynkowi na kulki rzecz jest przyjemna i klimatyczna. Tyle że czy jest sens kupować replikę w cenie półtorej butli gazu to niewiem.

Zresztą sam plastik tego rewolweru jest niestety bardzo lichy. Ale przy dbaniu o niego powinien wystarczyć do czasu kupna porządnego pistoletu.

Link to post
Share on other sites

No to mnie uspokoiliście, bo sam się czasami nad tym rewolwerem zastanawiam, ot tak, dla klimatu ;).

 

Pozdrawiam.

 

Naprawdę klimatyczna klama na łesternowe LARPy, i tam mi się sprawowała znakomicie. Ale jako podstawowa broń boczna niestety niezda egzaminu. Jest poprostu zbyt delikatna. Dlatego jej nie polecę w tej funkcji.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...