Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator otwarty Tactical 4 reticle sight[A.C.M]


Recommended Posts

Witam wszystkich Maniaków,

 

Chciałem Was zapytać, co o tym myślicie?

https://www.taiwangun.com/optyka_kolimatory/kolimator_otwarty_tactical_4_reticle_sight_a_c_m-427.html

Pytanie kierowane głównie do użytkowników w/w koli, ale docenię wszystkie opinie.

 

Na wstępie dodam, iż wybór padł ze względu na wygląd. Bardzo rzadko można trafić same szkiełko, tzn. tak wyglądający koli.

Link to post
Share on other sites

W tym temacie:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/117722-kolimatorcelownik-optyczny-do-g36-cymy/

Pokrótce opisałem wrażenia z użytkowania kilku kolimatorów. Między innymi właśnie jego:

- tania, chińska kopia Quick Shota Muellera. Otwarty kolimator z możliwością wyboru różnych znaków celowniczych. Sprawdza się fenomenalnie bez względu na warunki. Najczęściej używam w nim krzyża, który pozwala mi określić czy replika trzymana jest pod dobrym kątem (przydatne przy szybkim celowaniu), lub małej kropki (nie znam się na MOA, ale ta kropka jest naprawdę mała). Koszt - 120 złotych.

Kolimator jest naprawdę fajny. Jednakże trafienie szybki wcale nie zdarza się tak rzadko, a w wypadku tego kolimatora najczęściej oznacza jego śmierć.

Link to post
Share on other sites

W tym temacie:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/117722-kolimatorcelownik-optyczny-do-g36-cymy/

Pokrótce opisałem wrażenia z użytkowania kilku kolimatorów. Między innymi właśnie jego:

 

Kolimator jest naprawdę fajny. Jednakże trafienie szybki wcale nie zdarza się tak rzadko, a w wypadku tego kolimatora najczęściej oznacza jego śmierć.

 

Jestem swiadom tego, ale co zrobic. Nie ma porzadnych koli otwartych, a wszystkie zabawki typu eotech sa nie w moim guscie :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

Przepraszam za "ekshumację" tematu ale nie chciałem zakładać nowego.

 

Kupiłem ostatnio do moich replik dwa Tacticale. Jedn działa rewelacyjnie, natomiast w drugim, po każdym strzale, wstrząsie gaśnie plamka. Lekkie puknięcie w kolimator przywraca ją ale po następnym strzale znowu gaśnie.

Czy to jakiś drobiazg i można jakoś naprawić we własnym zakresie, czy lepiej odesłać na reklamację :icon_question:

 

 

Problem rozwiązałem. Sprężynki dociskające baterię były dogięte, odgiąłem je i teraz bateria jest dociskana do styków i problem zniknął. Plamka świaci nawet po silnych wstrząsach. Wiadomo chińszczyzna... :icon_wink:

 

Ps

Przepraszam za alarm. :icon_cry:

 

Posty sca

Edited by Axel
scalam posty
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...