Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Minimi z dowolnym boxem czy magazynkiem to i tak szczyt ergonomii i luksusu posrod karabinow maszynowych z prawdziwego zdarzenia. Porownaj minimi do GPMG :P

 

KMy klasy LSW typu L86 czy RPK sa wprawdzie bardziej ergonomiczne, ale to nie KMy z prawdziwego zdarzenia, bo to wersje istniejacych szturmowek. LSW dobre jako backup , podstawowy ogien ekipy to cos klasy RKM SAW czy UKM. Posiadacz KMa w oryginale na tasme lekko nie ma, taka jednak jest ta rola.

 

Mam nadzieje ze nie urazilem LSW Gunnerow

Link to post
Share on other sites
  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To ja może wrócę do tematu kamizelki. Z ASG mam styczność już od pewnego czasu ale jeszcze na żadnej wielkiej akcji nie byłem. Gdy się strzelamy z kumplami to nawet nie ma respawnów bo zazwyczaj jest na to za mało ludzi (ostatnio 7 osób) - strzelamy aż zostanie jedna drużyna i wtedy runda od nowa - jak w Counter Strike. Więc jak będziesz wybierał się tylko na takie małe strzelanki (jebanki jak ktoś tak woli) to kamizelka jest Ci niepotrzebna. Ja żyje bez niej. Magazynki trzymam po kieszeniach kurtki mundurowej - i nic więcej mi nie potrzeba (czasem tylko szybkoładowarkę noszę). Gdy kończy się runda wszyscy spotykamy się w punkcie startowym i tam trzymamy wodę, amunicje, plecaki z innymi gratami - co pewien czas można się napić, zjeść i doładować amunicję.

Zastanów się czy nie lepiej przoszczędzić na coś potrzebniejszego.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

A ja się z tobą zgodzę i zarazem nie zgodzę. Według mnie Pattern 83 jest dobrą kamizelką dla początkujących ,bo przynajmiej mają coś na sobie i mogą więcej upchac. Kamizelkę tą da się wyrwac za śmieszne pieniądze (ja kupiłem za 20zł od kolegi z teamu) i uważam ,że był to dobry zakup. Może nie jest to super funkcjonalna kamizelka ,bo jest ona dośc niewygodna i praktycznie jest niedostosowana do większości magazynków, ale przynajmniej mam punkt odniesienia do oporządzenia innego typu. Więc moim zdaniem lepiej kupic ją za grosze używaną ,ale nie kupowac nowej za ponad 100zł ,bo nie warto.

Link to post
Share on other sites

Wszystko zostało powiedziane.

 

Według mnie idealna kamizelka dla początkujących, którzy nie mają wielkich wymagań, czy kasy, ale i dla tych którzy strzelają się dłużej ale dalej nie potrzebują miliarda rzeczy przy sobie. Jak prawie każdy używałem, nie narzekam, ofc ma plusy i minusy, jak każda, np. na ciras cholernie narzekałem, dlatego zmieniłem na PC, ale to było wywołane ogólną zmianą sprzętu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Sorry za ekshumację tematu.

 

 

@Puchacz, jeśli wiesz coś więcej na ten temat, rozwiń tę wypowiedź, kiedy, jaki model? Może masz jakieś fotki? Zaciekawiło mnie to.

W dziale o reko BW było to opisane + foty.

Tak jak napisał Kantek, było kiedyś coś wspomniane w dziale o oporządzeniu BW, musiał byś poczytać. Fotem nie pamiętam aby były, jakoś sam się w to nie zagłębiałem. Może na www.militaryphotos.net coś znajdziesz.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...