Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie.

 

Posiadam Cirasa, i przenoszę na nim 3 magazynki , manierkę, duże cargo nas bzdety, butlę gg i chciałbym umocować jeszcze kaburę...

Ciras jest ok , ale jest jak dla mnie chmmm za duży , krępuje ruchy i jest ciężki....

Chciałbym zmienić go na jakąś inną kamizelkę modularną (cieńszą i lżejszą)

 

Będę przenosił na niej:

 

max 5 magów emkowatych , manierkę, dużą ładownicę na pierdoły, jakąś ładownicę na kulki, ładownica na radio (do przenoszenia butli gg) broń boczną i ładownica na magazynek od bocznej. ....

 

w cirasie denerwuje mnie to, że ma ona gróbe ścianki chciałbym coś cieńszego , co powiecie czymś takim??

 

http://www.specops.pl/index.php/offer,kamizelki_taktyczne

 

podobają mi się bo są zapewne lekkie i cienkie (a może mi się wydaje)

 

często przyjmuję pozycję leżącą brzychem ku ziemi , bądź na boku.

 

Wiem wiem , marudzę jak stary kawaler ale mam nadzieję że coś doradzicie...

 

Wymagania??

 

Lżejsza od cirasa i wygodniejsza...

Link to post
Share on other sites
  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciraska pewnie opchnę za ok 200pln i coś można by dorzuci powiedzmy ok 50pln , ale te zmiana będzie dopieo w zimie gdy nie będę się często strzelał... ale puki co może informacje będę zbierał...

 

Może jakieś propozycje co do konkretnego modelu etc....

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites

Jakby ktoś mógł podrzucic linka do odpowiedniego działu to będę wdzięczny , i tam już poszukam czegoś odpowiedniego...

 

Przepraszam za brak c z kreseczką ale laptop brata coś świruje...

Jeśli nie znajdę , lub nie będę pewien co wybrac to będę w tym temacie pytał , pod wieczur jeszcze wpadnę trochę oblukac.

Jeżeli ktoś może coś zaproponowac (jakiś konkretny model danego porządzenia to będzie też dobrze).

Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę jak plecy i klata oddychają. Miałem WSH, nosiłem je i samo i z beltkitem i doszedłem do wniosku, że jednak sam pas z szelkami wygodniejszy (ot kwestia ułożenia ładownic). Najlepiej będzie, jeśli ktoś Ci da pobiegać w takiej kamizelce. Sprawdzenie na własnym grzbiecie co ci leży to najlepsza metoda.

Link to post
Share on other sites

Chyba się zdecyduję na wsh

coś takiego :

 

http://www.casg.pl/product-pol-310-FLYYE-Wasatch-WSH-HSGI-Multicam-.html

 

bądź :

 

http://www.casg.pl/product-pol-304-FLYYE-kamizelka-taktyczna-LAW-ENF-typu-Chest-Rig-MOLLE-Coyote-Brown-.html

 

i tu pytanko:

 

Jako iż jestem chudy to da radę w pierwszej jak i drugiej duł obu kamizelek wyregulować aby dobrze do bioder przystawała?? mam w pasie +-80cm

jeśli to będzie ta druga to dojdzie pas i na nim umieszczę od pleców dodatkowe łądownice.. co Wy na to??

Link to post
Share on other sites

doradzam siłownie 3x w tygodniu (trening bazowy 3 ćwiczenia na raz 15 ruchów w 4 seriach, w sumie 9 ćwiczen po 4 serie po 15 ruchów ) i bieganie po 2-5 km trzy razy w tygodniu to i Ciras wyda Ci się po 3-5 miesiącach lekki i przewiewny :icon_biggrin: ewentualnie to co doradzilem wyżej i SPC z wszytymi wkladami. Badziewie typu czestrigi, pasy i lampasy dobre jest dla chłopaków z LOK-u ale nie dla prawdziwego grunta czy specopsa :icon_razz2:

Link to post
Share on other sites

Dla jasności , spokojnie wytrzymuję całą strzelankę, kamizelka jest załądowana, dosyć ciężka i nie ma problemu z dziennym wypadem , ale jest taka możliwość to kupię coś lżejszego , ale jeśli nie to musi być wygodnie, na siłownie nie chce mi się chodzić a biegać z oporządzeniem to pikuś dla mnie.

Aha i nie widziałem abyś mi coś doradzał wyżej w temacie...ale zerknę.

Edited by Pietia888
Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

doradzam siłownie 3x w tygodniu (trening bazowy 3 ćwiczenia na raz 15 ruchów w 4 seriach, w sumie 9 ćwiczen po 4 serie po 15 ruchów ) i bieganie po 2-5 km trzy razy w tygodniu to i Ciras wyda Ci się po 3-5 miesiącach lekki i przewiewny :icon_biggrin: ewentualnie to co doradzilem wyżej i SPC z wszytymi wkladami. Badziewie typu czestrigi, pasy i lampasy dobre jest dla chłopaków z LOK-u ale nie dla prawdziwego grunta czy specopsa :icon_razz2:

 

Takiego idiotycznego posta dawno nie czytałem w tym dziale...

 

 

Pietia - czego dokładnie szukasz? WSH to nic fajnego, jeżeli nie będziesz nosił pod tym kevlarowej kamizelki, to raczej wygodne to to nie będzie. Nie ma cummerbund'a, z replik WSH nie da rady zrobić czesta, no i ma średnie stałe ładownice. Już lepiej za grosze kupić chest rig'a od PSTG, a jak bardzo chcesz się męczyć/ uczestniczyć w milsimach - kup jakiegoś customowego PC. Mamy akurat takie szczęście, że w Polsce jest parę firm, które uszyją co dusza zapragnie, fajne PCty z regulowanymi pasami biodrowymi itd.

 

 

EDIT: Napisałem "rigg'a", zaraz zostałbym zniszczony. :F

Edited by Mati13k
Link to post
Share on other sites

Takiego idiotycznego posta dawno nie czytałem w tym dziale...

 

 

Pietia - czego dokładnie szukasz? WSH to nic fajnego, jeżeli nie będziesz nosił pod tym kevlarowej kamizelki, to raczej wygodne to to nie będzie. Nie ma cummerbund'a, z replik WSH nie da rady zrobić czesta, no i ma średnie stałe ładownice. Już lepiej za grosze kupić chest rig'a od PSTG, a jak bardzo chcesz się męczyć/ uczestniczyć w milsimach - kup jakiegoś customowego PC. Mamy akurat takie szczęście, że w Polsce jest parę firm, które uszyją co dusza zapragnie, fajne PCty z regulowanymi pasami biodrowymi itd.

 

 

EDIT: Napisałem "rigg'a", zaraz zostałbym zniszczony. :F

 

 

takiego idiotycznego posta na tym forum dawno nie czytałem...

Mati na Rzeszów to moze jestes wystarczający herbatnik ale wpadnij do stolycy to zobaczymy co za kozak z Ciebie.. :icon_razz2:

poza tym nie spinaj sie tak w tych swoich postach bo g.....no doradzasz chlopakowi. Jak daje rade to niech SPC-a kupi i ma wygode i ergonomicznosc.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...