Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

shotgun Bison czy shotgun benelli m3 DE?


Recommended Posts

  • 5 months later...

to zalezy co wolisz jeśli weźmiesz od bisona to masz większą szybkostrzelnosc i większą moc ale strzał tylko 1 kulką a jesli benelli to masz 3 kulki naraz moc o trochę mniejszą od bisona ale to cos około 280-300 fps więc i tak dużo a pozatym shoty od bisona są ...jakby to powiedziec trochę ladniejsze ale to juz gust kupującego

Link to post
Share on other sites

Oba shitgany są do różnych celów i nie da się tak po prostu wybrać. Bizon będzie mniej kulek zżerał i będzie celniejszy. Za to M3 bardziej nada się do przygwożdżenia. I działa jak typowy shotgun. Wystrzeliwuje kilka śrutów. Musisz sam zdecydować czego potrzebujesz. Poczytaj recencje i zastanów się nad 003 AGM jak Ci się kupić uda.

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o wykonanie shotguna Bison, wnętrze bardzo dobrze, zewnętrznie jeżeli chodzi o wersje tą w "drewnie" to beznadziejnie wygląda, ale ta druga z plstikami jest jak dla mnie ładniejsza.

 

Do tego kulki 0.20 lub 0.25 i możesz celnie strzelać na ponad 30metrów nie wiem ile dokładnie bo nie mierzyłem.

A jeszcze możesz manualnie ustawić hop-up.

Edited by szymongwiazda
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...