Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M14 EBR-Long (G&G)


Recommended Posts

Witam! :icon_biggrin: Chciałbym zaczerpnąć wiedzy i opinij użytkowników repliki M14 EBR-L (G&G), :wink: czy warto czy nie warto za taką cenę? Zależy mi głównie na opiniach ludzi którzy posiadają lub posiadali ową replikę i na jakich bateriach śmigają/śmigali.

Chcę też poznać opinie i doświadczenia ludzi którzy tuningowi takie repliki. Ja nastawiam się na sprężynę M130 lub M140. Replika mam zamiar używać jako szturmowy sprzęt, a nie para snajperski. Głównie gryzie mnie myśl czy przy m140 muszę wymieniać zębatki i silnik?

Pisajta ludziska :happy:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ta replika ma prawie tak pancerny gearbox jak m249 (ma dedykowany gearbox a nie zwykła v7). Wytrzymuje 170 wiec 130 nie powinna byc problemem.

Jeszcze nie posiadam swojej m14 ale już na nią czekam i bardzo zagłębiłem się w tym temacie.Moim zdaniem w zupełności starczy m120 jak chcesz byc szturmowcem. Ale wolałbym wziąć na twoim miejscu m4 od G&P zamiast tej m14. Ze wzgledu na gabaryty i wagę m14. Jeśli zdecydujesz sie na m120 nie musisz nic wiecej wymieniać

Link to post
Share on other sites

Podepnę się do pytania autora bo też mam smaka na tą EBR'ke ale jej przeznaczenie ma być para-snajperskie, z tym że nie będzie to broń główna często używana. I tu rodzi się moje pytanie, przy sprężynach 150 - 170, zębatki G&G bardzo szybko się rozlecą? I czy są to zębatki również dedykowane czy znormalizowane?

Link to post
Share on other sites

Teraz tak Panowie ;D piszcie jakie pasy preferujecie do tej broni, ja używałem do tej pory 3-punktowych ale miałem zwykłe szturmowe ak, później ak i tak dalej ;D

Które bardziej pasuje 2 czy 3-punktowe. I wiem że to osobista sprawa jaki pas, ale jakich wy używaliście :icon_biggrin:

 

A czemu nie zamontuje? Pytam, gdyż moja przez dłuższą chwilę miała zamontowany.

 

Ano też mnie to ciekawi jakby nie patrzeć? coś tam jest z gwintem?

Link to post
Share on other sites

Pewnie że tak, tylko jeśli chodzi o ładownice preferuje sprzęt z miwo i w dodatku wz.93. A na miwo nie ma ładownic dlatego tak pytam do jakich innych będą pasować.

 

I tak, dostałem wczoraj paczkę z moją m14 ber-l ale co się okazuje, bez instrukcji :icon_biggrin: To akurat pół biedy, nie było także czerwonej końcówki na lufę i gwarancji.

Ale jest coś także co mnie w niej martwi, stopka kolby jest dość luźna, nie rozkłada się. Selektor ognia na ogniu pojedynczym ma tendencje do sporych luzów.

A jak to wyglądało w waszych replikach? :huh:

Link to post
Share on other sites

Lesio, mówię to, co wyczytałem z recenzji WMASG.

Fragment z recenzji M14 EBR G&G.

Cytuję;

"Urządzenie wylotowe można odkręcić razem z podstawą muszki. Pod nim znajduje się gwint z nakręconym metalowym pierścieniem, jednak zastosowanie klasycznego airsoftowego tłumika dżwięku (czy innego urządzenia wylotowego) nie jest możliwe, ponieważ gwint lufy repliki ma inny skok zwojów."

Link to post
Share on other sites

Lesio, mówię to, co wyczytałem z recenzji WMASG.

Fragment z recenzji M14 EBR G&G.

Cytuję;

"Urządzenie wylotowe można odkręcić razem z podstawą muszki. Pod nim znajduje się gwint z nakręconym metalowym pierścieniem, jednak zastosowanie klasycznego airsoftowego tłumika dżwięku (czy innego urządzenia wylotowego) nie jest możliwe, ponieważ gwint lufy repliki ma inny skok zwojów."

 

Gwint jest inny niż 14mm, ale da się tłumiki dostać, po prostu trzeba na inny gwint szukać :) no i traci się muszkę. W ostrej M14 jest identyczny gwint i montaż.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...