Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wycena repliki


Recommended Posts

Witam! Prosiłbym o pomoc w wycenie repliki. Postaram się wszystkie informacje o karabinku:

Model: CM.037 AK 47 Beta Specnaz, z od nowości (czyli od czasu kupienia w TG) włożonym GB CM.02B, tym od replik z serii CM.04X. Serio.

Data zakupu: 2.03.2011

Przebieg: ~ 12 000 kulek

Wymieniane:

- zębatka środkowa zmieniona na JBU, pan serwisant ze Specshopu stwierdził, że stockowa była w złym stanie

- język spustowy - podczas jednej ze strzelanek prosto w spust trafiła kulka... nacisnąłem, i pękło aluminiowe cholerstwo....

 

Stan zewnętrzny: Zdjęcia słaby aparat, przepraszam.

 

Wady: Coś nie halo z selektorem, mianowicie gdy z pozycji SAFE przełączam na AUTO i wcisnę spust, czuć lekkie tyknięcie. Kiedy z AUTO zmienię na SEMI, wszystko bangla, lecz kiedy z SEMI przełączę tryb na AUTO, najczęsciej strzela tylko ogniem pojedynczym lub w ogóle następuje blokada spustu.

Replika była na przeglądzie związanym z wymianą języka spustowego w listopadzie br.

 

Replika czyszczona, była moim oczkiem w głowie. Do repliki dorzuciłbym 2 magazynki, jeden krótki i jeden długi (oba Hi-Capy), pudło i stockową szitładowarkę. Zestawowa bateria rozkłada się gdzieś na śmietniku...

 

Gdyby nie to, że dowiedziałem się, iż GB w tym AK jest o generację lepszy, sprzedałbym go za ~ 200 zł. Lecz w obecnej sytuacji, prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam

mikiBK

Edited by mikiBK
Link to post
Share on other sites

OK, a ten "plastic-fantastic" korpus też pomalować? Bo wszystkie ZnAlowe części miałem w planach zapędzlować, lecz nie wiem jak z opakowaniem. Dzięki Lesio za tą radę.

Edit: powtórzenie.

Edited by mikiBK
Link to post
Share on other sites

Łojesu, mi się wersje pomyliły... Ta wersja nowa jest warta chyba 350 zł, więc za używkę jak 150 weźmiesz, to będzie dobrze. Pomaluj wszystko, bo z tego co pamiętam - ona ma niebieski korpus. Pamiętaj tylko, by do malowania rozłożyć replikę na cześci pierwsze i by każdy fragment schnął na haku czy czymś takim.

Link to post
Share on other sites

Witam! Prosiłbym o pomoc w wycenie repliki. Postaram się wszystkie informacje o karabinku:

Model: CM.037 AK 47 Beta Specnaz, z od nowości (czyli od czasu kupienia w TG) włożonym GB CM.02B, tym od replik z serii CM.04X. Serio.

Data zakupu: 2.03.2011

Przebieg: ~ 12 000 kulek

Wymieniane:

- zębatka środkowa zmieniona na JBU, pan serwisant ze Specshopu stwierdził, że stockowa była w złym stanie

- język spustowy - podczas jednej ze strzelanek prosto w spust trafiła kulka... nacisnąłem, i pękło aluminiowe cholerstwo....

 

Stan zewnętrzny: Zdjęcia słaby aparat, przepraszam.

 

Wady: Coś nie halo z selektorem, mianowicie gdy z pozycji SAFE przełączam na AUTO i wcisnę spust, czuć lekkie tyknięcie. Kiedy z AUTO zmienię na SEMI, wszystko bangla, lecz kiedy z SEMI przełączę tryb na AUTO, najczęsciej strzela tylko ogniem pojedynczym lub w ogóle następuje blokada spustu.

Replika była na przeglądzie związanym z wymianą języka spustowego w listopadzie br.

 

Replika czyszczona, była moim oczkiem w głowie. Do repliki dorzuciłbym 2 magazynki, jeden krótki i jeden długi (oba Hi-Capy), pudło i stockową szitładowarkę. Zestawowa bateria rozkłada się gdzieś na śmietniku...

 

Gdyby nie to, że dowiedziałem się, iż GB w tym AK jest o generację lepszy, sprzedałbym go za ~ 200 zł. Lecz w obecnej sytuacji, prosiłbym o pomoc.

Pozdrawiam

mikiBK

 

Myślę że ok. 180 - 200 ktoś kupi. Pamiętaj jednak , że jak wystawisz od 1zł (wiem że z ceną minimalną ) , to ja NA PEWNO zalicytuję na 30zł - masz to jak w banku :wink:

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

więc za używkę jak 150 weźmiesz, to będzie dobrze.

 

Taaak... niedawno w wiadomości napisałeś mi coś takiego:

 

"Na pewno masz szczęście, bo sam ten GB jest spokojnie warty 2 stówki."

 

Czyli pomimo tego, że TYLKO SAM gb jest wart 2 stówki z repliki wyciągnę 150? A co do korpusu - nie jest tyle co niebieski, ale bardziej szarawy. Części body powieszę ładnie do wyschnięcia, jak napisałeś.

Dzięki

mikiBK

 

Edit: OK, Perski, będę Ci wdzięczny.:)

Edited by mikiBK
Link to post
Share on other sites

A teraz zastanów się, jaka część społeczeństwa AS ma pojęcie, czy GB 0.2b jest lepszy od stocka, czy nie. I jaka część z tych mających pojęcie akurat go teraz szuka. Więc - wg mnie za sam gb weźmiesz więcej, szukając kogoś, kto chce taki gb kupić, niż sprzedając go z pseudorepliką. Bo tę replikę ludzie będą licytować tylko dlatego, że będzie tania. :P

Link to post
Share on other sites

Aha... czyli pisząc w opisie produktu o tym GB tak naprawdę większość ludzi to oleje i będzie chciała wykorzystać aukcję, by kupić tego stwora taniej, niż oferuje TG?

 

To zdecydowanie łamie mój plan kupna innej repliki...

Edited by mikiBK
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...