Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ładowarka batimex


Recommended Posts

Kupiłem niedawno na allegro tą ładowarkę http://allegro.pl/mikroprocesorowa-ladowarka-rozladowywarka-do-asg-i1958706934.html . Po otwarciu paczki patrzę - a tu nie ma przejściówki z dużego wtyku na mały wtyk ( zdjęcie piąte w aukcji ) . Po wyjaśnieniu sprawy z sklepem przez maila, dostałem odpowiedź że : " przejściówka na zdjęciu jest przejściówką wykonaną przez nas,producent nie dołączał jej do ładowarki - dlatego w pudełku zamieszczamy w małym woreczku "goldpiny" oraz dwie końcówki w celu wykonania tejże przejściówki. " Czy to prawda że producent tej ładowarki nie dołącza przejściówki z dużego wtyku na mały wtyk ?

 

Pomyślałem sobie : ok, zrobię tą przejściówkę , ALE przymierzam do akumulatora wtyk mini tamya - przejściówka jest IDENTYCZNA jak ta w akumulatorze ( nie da się ich połączyc ) - to zostało wyjaśnione - czekam na końcówkę .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Ładnie przepłaciłeś.

Imaxa b6 w takiej cenie widziałem niedawno...

A ta ładowarka z poł roku ci pochodzi, jak wszystkie, a przynajmniej 9/10 tych ładowarek.

 

EDIT: Jeśli nie minęło 7 dni od zakupu to to odeślij, i poproś o zwrot pieniędzy.

Edited by zajaszcze
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...