Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Panowie, mam problem. Rozlozylem replike zeby zobaczyc co tam GF nacudowalo ze kulki nie leca prosto. Okazalo sie ze tasma teflonowa nawalona byla w miejscu dystansera i jakas gumka czyms wysmarowana byla - tu sobie sam poradzilem.

Problem jest taki ze za kija nie chce body wsunac sie w siebie.

Komora zaparta o GB na styk wiec chyba dlatego sie nie chce bardziej wsunac. Ciakawe dlaczego nagle zabraklo miejsca? Jak skladalem bez wlozonej komory to wszystko pasowalo. Co dziwne komora wchodzi na styk i calutka. Nawet widac na zdjeciu ze jest zaparta o Body...

3f5133eb51f4787em.jpg

e4f52da1814b1befm.jpg

6cfe9515dea69a91m.jpg

Edited by bugibugi
Link to post
Share on other sites

Ciagne raczke na maxa, siluje sie nic nie idzie. Bez komory wszystko gladko sie sklada.

Co wiecej, jak mam do tego momentu zlozone jak na zdjeciu, to komora jest jak skala - nie rusza sie chocby o milimetr do przodu czy do tylu...

 

Mialem emki GP i JG i nigdy takiej sytuacji nie mialem :o

Edited by bugibugi
Link to post
Share on other sites

Siema! Czy w wersji ze stałą kolbą (LS Rancher) jest możliwość łatwego zmienienia jej na kobę typu SF? Żeby bateria była w kolbie. I jeszcze jeno pytanie, czy do tej wersji LS Border Patrol wejdzie taka bateria (http://zbrojownia.com.pl/)? Jeśli nie, to jaka? Wersja TWIN?

EDIT

Link chyba nie działa, chodzi mi o Akumulator LiPo 7.4V 2400mAh 20C

Edited by wikitor99
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...