Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Powiem tak, M4 od Specny wyglądało dobrze, a teraz mam M16 do tuningu na chacie i powiem Wam że aż mnie odrzuca, plastiki okrutne, w EA plastiki są z bardzo przyjemnego tworzywa, a tuuu! - Szkoda gadać... Atrapa rury gazowej w SA to paskudna rzecz, nie oczyszczony przed malowaniem/chromowaniem kawałek druta, kolor replik Specna Arms dla kogoś kto przywykł do Evo Airsoft jest po prostu odrzucający.. i odziwo te M16 jest lżejsze od mojego M4. W 3 i trochę więcej materiału a lżejsze od mojej małej emeczki, jedyne co mi się bardziej podoba w SA to selektor ognia, ładnie, sztywno chodzi i ciężej przeskakuje niż u mnie w EA, a że jestem lewo ręczny to często mi się sam przestawia.

Link to post
Share on other sites

Cześć !

Mam M4 Lone Star Boarder Patrol do której nie dają w zestawie ładowarki i baterii więc muszę ją zakupić , i tu pojawia się sedno mojego pytania : wybrałem taką baterię http://deltashop.pl/...h-3s-3570c.html , ale czy będzie ona pasować do łoża tej M4 ? Czy może musi być jakiś stick ?

PS. Jak by ktoś szybko napisał jak przedłużyć żywotność baterii i jak dobrze użytkować , było by spoko :icon_smile:

Link to post
Share on other sites

Zabijesz replikę na takim napięciu, kable to już w ogóle Ci pójdą z dymem. Ja do łoża kupowałem Turnigy 7.4V 2000mAh ~15/25C dzielona, była idealna do łoża.

Tak to u mnie wyglądało póki klasyczne łoże nie zostało zastąpione szynami Noveske:

https://fbcdn-sphoto...7915cf858b935e6

 

A to jest bateria którą widać na zdjęciu powyżej:

http://deltashop.pl/pl/li-pol-2s-74v-/607-turnigy-nano-tech-1200mah-2s-1525c.html

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites

przecież Ci wysłałem link do baterii która wejdzie na pewno, po co dalej szukać? I nie patrz na baterie z taką ilością C, stockowe kable są za cienkie na taką wartość C, a na inne kable niskooporowe przystosowane do 40C raczej może być problem z miejscem w replikach EA, są strasznie ciasne.

Link to post
Share on other sites

Kolego, szukaj akumulatorów z mniejszą ilością C. C to nic innego jak prąd rozładowania, a stockowe kable nie są przystosowane w zasadzie do jakiegokolwiek prądu rozładowania, ale mniejsza. Przy 40C powinieneś mieć takie przewody http://www.rcskorpion.pl/towar/przewod-silikonowy-pradowy-250mm-kw-br/ i uwierz mi że tych przewodów nie zmieścisz za cholerę w replice od EA z baterią we front gripie. Średnica tego przewodu to 3.5mm więc zapomnij, zwłaszcza, że ja do tej samej repliki nie mogłem zmieścić przewodu o średnicy 2.2mm. Szukaj sobie baterii turnigy z wartością ~15/25C i w niedalekiej przyszłości pomyśl o zmianie przewodów np. na takie http://www.rcskorpion.pl/towar/przewod-silikonowy-pradowy-100mm-kw-br/ . Ze swej strony mogę dodać, że kupowałem już różne przewody i tak na prawdę dobre to spotkałem tylko w rcskorpion i w gatee.

Link to post
Share on other sites

Potwierdzone info dla osób, które kupiły w pre-orderze w zbrojowni: Dziś lub jutro wysyłka! Repliki dojdą prawdopodobnie w tym tygodniu! :D Polecam zakup w zbrojownii, zamówiłem złą baterię, pan zadzwonił i zaproponował wymianę, zero dopłat i do tego powiedział, że wyślą jutro lub dziś :D

Link to post
Share on other sites

Moja eMka dziś dotarła :)

Pierwsze wrażenie piękna dobrze spasowana.

Drugie wrażenie jeszcze piękniejsza :P.

 

Na dniach wymienię kable tłok sprężynę i gumkę. Baterię upchnę w prowadnicy.

Za dzień/dwa będę montował front 9 cali firmy Core zobaczymy ja będzie działać.

Link to post
Share on other sites

Odpowiedź na post Wintar'a z poprzedniego tematu o eMkach EA:

Ja zamontowałem front LaRue od Core. Ogólnie jakość wykonania zostawia trochę do życzenia, ale z drugiej strony DD jest ponad 2x droższy więc nie ma co płakać, bo w zasadzie bardziej od samego wykonania felerne jest wykończenie czyli nie starty nadmiar kleju do metalu który dodatkowo wzmacnia połączenie szyny razem z pierścieniem montażowym i trochę ciężko to ściągnąć bo jest twarde jak kamień. Ogólnie Upper Receiver ma trochę za długi gwint do tego frontu przez co pomiędzy pierścieniem montażowym a samym a upperem mam około 3mm szczelinę ale kiedyś jak mnie najdą chęci to sobie skrócę ten gwint na upperze i po problemie.

Edited by wiciok
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zastanawiam się nad zakupem m4'ki od EA. Mam jednak pewien dylemat co do modelu. Mianowicie chodzi mi o te dwa modele ... ... pierwsza m4'ka jest według mnie śliczna lecz jest o 350 zł droższa i ma krótszą lufę. Natomiast za drugą przemawia stosunkowo niska cena no i właśnie ta dłuższa lufa. Chodzi mi o polecenie jakiś fajnych tanich risów do drugiego modelu tak by dobrze współgrały z tą m4'ką (czyli bez luzów i żeby to nie były standardowe risy od m4). Mam dość ograniczony budżet a muszę dokupić jakiegoś lipola i ładowarkę. Mam również zamiar przy zakupie od razu zrobić tuning do 400 fps więc te 350 zł byłoby jak znalazł. Również chciałbym się zapytać czy nie będzie problemu z zamienieniem stałej kolby na wersję rozsuwaną bo z tego co tu wyczytałem kable w tej wersji są puszczone na tył więc nie musiałbym sklepu prosić o przerzucanie ich lub samemu się z tym bawić. I ostatnie pytanie czy wersja ze stałą kolbą też jest z serii hardcore? Jestem zielony jeżeli chodzi o m4'ki i byłbym wdzięczny za pomoc.

Edited by MayheEM
Link to post
Share on other sites

Tak, Rancher jest z serii hardcore.

Sprężynę w sklepie powinni Ci zmienić na dającą circa 400 fpsów.

Co do szyn Ci nie pomogę, bo sam ich u siebie nie zakładałem i nie planuję. Niech mądrzejsi w tej kwestii się wypowiedzą.

Jedyne co mogę ode mnie powiedzieć, to że te emki z baterią na tyle, standardowym chwytem przednim i ew tłumikiem są na prawdę świetnie wyważone.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...