Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M-ki [Evolution Airsoft]


Recommended Posts

Kilka postów wyżej masz mój wywód na temat planowanych zmian w replice ( później znalazłem gdzieś na forum, że nie wszystko tam ze sobą by grało,ale mniejsza o to ), a teraz, jak już ją mam i postrzelałem trochę to zastanawiam się, czy jest sens w ogóle coś zmieniać. W jednym ze sklepów rozmawiałem ze sprzedawcą i wg niego w EA spokojnie można używać 11.1V, a do tuningu wystarczy zmiana samej sprężyny na M120. W tym momencie jednak mam stocka, strzelam na 7.4V i używam kulek 0.25. Efekt jest jak dla mnie boski i polecam postrzelać z repliki będącej w takim stanie, jaką mamy po wyjęciu z pudełka. Jak dla mnie jest to najlepszy zakup ever ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 708
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

@Nath Da radę :) W korpusie jak i prowadnicy są otwory dla kabli, także nic nie trzeba rzeźbić.

Ja mam tą wersje: http://gunfire.pl/product-pol-1152197350-Replika-karabinka-Lone-Star-Border-Patrol.html i zauważyłem dwa minusy: to źle spasowane połówki body i duży luz na kolbie. Body się rusza co powoduje powstanie szczelin, jednakże można to zniwelować poprzez naklejenie dwóch warstw kawałka izolki między body (tam gdzie jest przedni pin) i po tym zabiegu body siedzi jak zespawane :) Kolba lata na prowadnicy (prowadnica ma za małą średnicę, lub kolba za duży otwór).

 

Bardzo dobrze pasują do tej repliki magi low-cap z Azteko.pl 20.75/szt (w tym momencie nie ma ich w ofercie)

 

Jak macie jakieś pytania co do repliki to walić na PW :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki, już dawno przełożone. Co do spasowania to mój egzemplarz jest jak wykuty z kamienia. Przednie okładziny nie chciały w ogóle zejść, wybicie trzpieni z podstawy muszki to była droga przez mękę, podobnie ruszenie pierścienia delta. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Jedyną latającą częscią mojej repliki była/jest kolba-nawet po wymianie na sfkę nieco się kolebie, ale nic czego by nie załatwił kawałek rzepa przyczepiony kropelką. Zmieniłem tylko kable na niskooporówki, bo te stockowe wyglądały na dość podłe. Rof minimalnie podskoczył. W planach mosiek i metalowa łożyskowana prowadnica sprężyny, bo plastikowa nie budzi mojego zaufania.

Link to post
Share on other sites

Do mnie dziś dotarła emka od EA. Fakt, kolba ma luzy, ale generalnie nie przeszkadza to zbytnio. Póki co, poza kolbą. lekko porusza się magazynek oraz celownik w chwycie transportowym. Reszta - cud miód orzeszki ;) Nie miałem jeszcze sposobności przestrzelenia jej - muszę zarobić na aku i ładowarkę, bo jakoś o tym zapomniałem planując budżet :P

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam, po przeczytaniu wątku o jedynym słusznym wyborze M4 przymierzam się do kupa modelu z linku nade mną jako, że mój fundusz wynosi max 1k za replikę. Pytanie jaki maksymalny akumulator tam zmieszczę? Chodzi mi o wymiary fizyczne. Będzie to moja pierwsza replika więc nie mam pojęcia gdzie schowany będzie akumulator. Czy upchnę tam coś takiego:

http://allegro.pl/akumulator-redox-racing-6000-mah-7-4v-35c-lipo-2s-i3541233061.html

 

Jeśli nie to jaki akku o maksymalnie dużej pojemności tam zmieszczę? 7,4v ponieważ ktoś w tym wątku pisał, że na początek nie ma sensu ładować nic mocniejszego.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam wersje z pełną kolbą i myślę, że nawet tam nie wejdzie. Przy wersji z kablami na froncie zupełnie zapomnij.

U siebie mam takiego lipolka. Pojemność zdecydowanie wystarczająca, obsłużył ostatnio pare hicapów bez problemu, RoF w stocku będzie super. Za to do przedniego chwytu to on nie wejdzie.

 

Jeśli zamierzasz kupować teraz, to na gunfajrze masz przecenę na wersję z pełną kolbą i wersje z risami.

Link to post
Share on other sites

Ten akumulator będzie zdecydowanie za mocny (ze względu na 35C) i prawdopodobnie sporo za duży żeby zmieścić go w przednim chwycie. Poza tym 6000 mAh to zdecydowanie sporo za dużo na to co potrzeba do normalnego strzelania. Ja sam dotychczas zdołałem tylko raz doprowadzić swoją baterie 1400 mAh do rozładowania.

Jeśli chodzi o wybór to raczej bym sugerował któregoś redoxa 7.4V 20 albo 25 C max 1600 mAh to powinien bez problemu się zmieścić w środku nawet jeśli nie przelutujesz wtyków z tamiyi na t-connecta.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi.

 

[...]

Jeśli zamierzasz kupować teraz, to na gunfajrze masz przecenę na wersję z pełną kolbą i wersje z risami.

 

Dokładnie tam mam zamiar kupić, wersje z risami. I fajnie by było gdybym też tam kupił od razu baterie bo oprócz repliki biorę gogle.

http://gunfire.pl/pr...NVG-Czarne.html

 

Co do akku:

http://gunfire.pl/pr...zdzielony-.html

lub

http://gunfire.pl/pr...-11-1V-20C.html

 

Które zmieści się w chwycie przednim? Bo do kolby trzeba kable przeprowadzać?

 

//edit A napięcie 11,1v nie skróci żywotności repliki? Nie będzie pluć po 2 kulki na raz?

Edited by Deneb
Link to post
Share on other sites

No dobra, ale to nie jest temat o goglach. W goglach się nie orientuję, ale po co takie drogie? Dobre gogle idzie <100zł dorwać. Nie kupuj redoxów bo Turnigy Nano-Tech są znacząco tańsze. Lipol który wcześniej podałem na 90% mieści się w chwycie przednim, w MP5SD6 się mieści, więc w emkowym chwycie raczej też. Jeśli chodzi o baterię w prowadnicy to poszukaj na portalu o testach baterii LiPo GE power. Lepij kable do kolby przeprowadzić.

Link to post
Share on other sites

Leń bije się w pierś ponieważ nie chce na "dzień dobry" zrazić do siebie ludzi ale po przeczytaniu wątku o tej replice wie tylko, że producent odradza używania 11,1v co grozi utratą gwarancji, niektórzy użytkownicy włożyli tam 11v i działa niektórzy pozostali przy 7,4 i też jest git. Więc jak?

Po przeczytaniu testu broni z tej samej rodziny (ale stałą kolbą) wiem tylko tylko, że kable można puścić do prowadnicy kolby i prawdopodobnie trzeba będzie zmienić wtyk na T ale wymiaru wnęki w prowadnicy nie znam. Skoro podałeś Turnigy to znaczy, że się mieszczą.

http://allegro.pl/deltashop-turnigy-nano-tech-2000mah-3s-15-25c-i3586921661.html

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...