Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POTRZEBNA POMOC W SPRAWIE SWD


Recommended Posts

@roman b - przyznaj się tak naprawdę, ile masz lat ?

 

Czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że naście - i to raczej poniżej 5 na drugiej pozycji.

 

Poprzednicy wskazali Tobie link do wątku o pozwie zbiorowym przeciwko sprzedawcy z którego "usług" i Ty skorzystałeś. Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie (Lesio pozdrowienia :) ) to byś poczytał i zrozumiał że zostałeś kolejnym setnym wydymanym przez ten sklep.

 

Jednocześnie sprawdził byś jak bardzo Cię wydymano - replikę którą Tobie podesłano - jak mniemamy SWD A&K wersja sprężynowa - jest na rynku dostępna w cenie poniżej 300PLN. Ty natomiast wbijasz na to forum i próbujesz perfidnie wydymać innych sprzedając to za ponad 150% rynkowej wartości.

 

Ponadto ubliżasz i lekceważysz forumowiczów swoimi tekstami o dysgrafii, dysleksji i tak dalej (bajki to my opowiadamy, nie nam)...

 

Podaruj sobie...

 

Nie zamierzam nikomu wciskać mojej wtopy zakupowej ,nie czytałem jeszcze wskazanych stron poza sprawdzeniem ceny z podanej powyżej strony sklepu i widzę że nieżle zostałem porobiony a ta replika będzie od 2 stycznia dowodem w sprawie poza tym nikomu nie ubliżam i nie czepiam się innych pozdrawiam

 

W podanej cenie przez romana zgadza się tylko to: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-26-SWD-Dragunow-karabin-wyborowy-z-dwojnogiem-JG-.html

Cięzko było się pomylić;p

 

właśnie ten model zamawiałem ale niestety przyszło coś innego

Edited by roman b
Link to post
Share on other sites

Ile razy można Ci zwracać uwagę na łamanie przez Ciebie zasad pisowni. Jesteś dyslektykiem . Niema problemu, ściągnij oprogramowanie korygujące.

A jescze jeden tak napisany post i będę wnioskował o blokadę konta.

Arend

 

Dziękuję za miłe słowa i wsparcie

Link to post
Share on other sites

Dobra, kończmy tą żenadę.

 

Romanie, niestety wtopiłeś kasę. Nie odsyłaj repliki do sklepu, bo ani jej, ani pieniędzy nie zobaczysz. Następnym razem sprawdź opinie na temat sklepu, w którym chcesz zrobić zakupy (na forum mamy dział poświęcony sklepom, pewnie już zdążyłeś zauważyć). Warto też sprawdzać opinie na temat repliki. W sumie to i tak masz szczęście, że dostałeś paczkę, a sama replika zła nie jest (ale też warta jest dwukrotnie mniej, nie ma co się oszukiwać).

 

Jeśli chodzi o pisownię - zasady są zasadami. Jeśli nie potrafisz pisać poprawnie - użyj programu, który będzie sprawdzał/korygował Twoją pisownię, w przeciwnym razie Twoje posty nie będą tu długo widniały.

 

Każdy popełnia błędy, tym razem trafiło na Ciebie.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...