Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POTRZEBNA POMOC W SPRAWIE SWD


Recommended Posts

WITAM

Jestem zielony w sprawach asg właśnie rozpoczynam zabawę i na początku zdażyła się przykra wpadka. zamówiłem SWD DRAGUNOWA w wersji elektrycznej w firmie AIRSOFTXTREME.pl a otrzymałem wersje jednostrzałową sprężynową a kontakt z firmą się nie powiódł nie odpowiadają .Już nawet nie chodzi o różnicę w cenie ale nie lubie być oszukiwany .

Pytanie moje brzmi czy można przerobić sprężynę na elektryka ?

Link to post
Share on other sites

To znaczy żebyś popracował nad ortografią i czytaniem tematu "pozew zbiorowy przeciw airsoftextreme".

ja się nieczepiam i nie interesuje mnie poprawna ortografia gdybym wcześniej znał takie forum nie popełnił bym błędu przy zakupie [to jedyne forum w kturym kiedykolwiek uczestniczyłem mimo wszystko pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ale W regulaminie forum jest stosowna adnotacja co do poprawnej pisowni...

 

 

przykro mi jeśli ktoś czuje się dotknięty z powodu błędów ortograficznych ale nie każdy panuje nad ortografią . osobom kalekim w widocznym kalectwie terz się nie muwi o ich ułomnościach

Link to post
Share on other sites

Szlag mnie kurna bierze jak ktoś to tłumaczy się albo mówi, że ma w nosie ortografie, sam miałem kufa je** papier na dyslekcje i dyzortografie. Na szczęście nic mi nie pomógł w życiu i powoli uczyłem się pisowni każdego słowa na pamięć jak trzeba było. I wiesz, maturę bez błędu napisałem. Przyklej sobie do monitora kilka kartek z napisami: Który, mówi i tym podobnych

Edited by Jey85
Link to post
Share on other sites

Szlag mnie kurna bierze jak ktoś to tłumaczy się albo mówi, że ma w nosie ortografie, sam miałem kufa je** papier na dyslekcje i dyzortografie. Na szczęście nic mi nie pomógł w życiu i powoli uczyłem się pisowni każdego słowa na pamięć jak trzeba było. I wiesz, maturę bez błędu napisałem. Przyklej sobie do monitora kilka kartek z napisami: Który, mówi i tym podobnych

 

 

Kolego z całym szacunkiem ja pochodze z czasów gdzie nikt nie słyszał o dysleksji ale nie to było tematem i myśle że pora zakończyć jałową dyskusję

Pozdrawiam i życze w nowym roku więcej tolerancji

Link to post
Share on other sites
Pozdrawiam i życze w nowym roku więcej tolerancji

 

Tolerancji? Drogówce też mówisz że mają tolerować to że ty jedziesz 110 w zabudowanym bo ty już tak masz? Zejdź na ziemię. To ty masz się dostosowywać to regulaminów panujących w danych społecznościach a nie one do ciebie. Wszyscy się czepiają bo na tym forum posługujemy się naszym językiem w sposób określony w regulaminie, tzn piszemy poprawnie i z polskimi znakami.

 

Nie pasuje? Prawie jak mi przykro...

Link to post
Share on other sites

czto znaczy że musze odszukać gości i odstrzelić [da sie zrobić]

 

BRAK KONTAKTU Z FIRMĄ

 

chyba że ktoś chciałby odkupić pogę ponegocjować

 

Sprężynowy ? Jakie wykonanie ? Ile chcesz za niego ?

 

A tak poza tym zamawiałeś swd cymy ? Nie odsyłaj do nich tej repliki , bo zwrotu nie dostaniesz ( ciesz się że w ogóle to dostałeś ) .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

Sprężynowy ? Jakie wykonanie ? Ile chcesz za niego ?

 

A tak poza tym zamawiałeś swd cymy ? Nie odsyłaj do nich tej repliki , bo zwrotu nie dostaniesz ( ciesz się że w ogóle to dostałeś ) .

 

witam jest sprężynowy czarny jak nie uda mi się wymienić to odsprzedam za 450 zapłaciłem 535zł

Link to post
Share on other sites

witam jest sprężynowy czarny jak nie uda mi się wymienić to odsprzedam za 450 zapłaciłem 535zł

 

hło hło hło - troche chcesz za niego :icon_eek2: Czy to ten model ? http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/sniper-rifle-svd-style.html

 

EDIT : UP szybszy ...

 

Błagam , nie wymieniaj . Wolisz miec tą replikę , czy jej nie miec .

Edited by Perski102
Link to post
Share on other sites

@roman b - przyznaj się tak naprawdę, ile masz lat ?

 

Czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że naście - i to raczej poniżej 5 na drugiej pozycji.

 

Poprzednicy wskazali Tobie link do wątku o pozwie zbiorowym przeciwko sprzedawcy z którego "usług" i Ty skorzystałeś. Gdybyś miał choć trochę oleju w głowie (Lesio pozdrowienia :) ) to byś poczytał i zrozumiał że zostałeś kolejnym setnym wydymanym przez ten sklep.

 

Jednocześnie sprawdził byś jak bardzo Cię wydymano - replikę którą Tobie podesłano - jak mniemamy SWD A&K wersja sprężynowa - jest na rynku dostępna w cenie poniżej 300PLN. Ty natomiast wbijasz na to forum i próbujesz perfidnie wydymać innych sprzedając to za ponad 150% rynkowej wartości.

 

Ponadto ubliżasz i lekceważysz forumowiczów swoimi tekstami o dysgrafii, dysleksji i tak dalej (bajki to my opowiadamy, nie nam)...

 

Podaruj sobie...

Edited by Padaka
Link to post
Share on other sites

witam jest sprężynowy czarny jak nie uda mi się wymienić to odsprzedam za 450 zapłaciłem 535zł

 

Ja biere to, skoro czarny. Daje 550.

 

@roman b - przyznaj się tak naprawdę, ile masz lat ?

 

Czytając Twoje wypowiedzi dochodzę do wniosku że naście - i to raczej poniżej 5 na drugiej pozycji.

 

A dziesięć to już -naście?

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...