Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pokaż mi posta gdzie napisałem, że jestem leniwy i nie potrafię znaleźć ekip AS w okolicach, bo raczej czegoś takiego sobie nie przypominam.
Trochę to uciążliwe, żeby płacić co weekend za bilet pkp/pks do miasta oddalonego o 200-400km, aby móc się postrzelać ze swoim rocznikiem.

Mogę wykazać inicjatywę i poszukać "podobnych do siebie" ale nie będzie mnie na to stać, mój ojciec nie jest milionerem żebym mógł sobie fundować takie wyjazdy.

 

 

Przepraszam bardzo, ale nie rozumiem w czym tutaj problem.

 

Jeśli jakieś środowisko ma zasady i ich nie spełniasz (w tym wypadku wiek), to logiczne, że nie możesz się do niego zaliczać. Chciałem, żeby obyło się bez porównań, ale chyba się nie da - czy jeśli przyjdziesz do klubu piłkarskiego nie mając wcześniej pojęcia o piłce - będziesz protestował jakim prawem nie chcą dopuścić Cię do gry w podstawowym składzie, skoro nie mają pewności, że nie dasz rady?

 

Chcesz się strzelać - nikt Ci nie broni. Jeśli nie spełniasz zasad swojego środowiska, to znajdź inne osoby, które też ich nie spełniają i baw się z nimi. Jeśli takich osób nie ma - samemu postaraj się wciągnąć w zabawę swoich znajomych. Koszty na początek nie są tak duże. Nie wierzę, jakobyś mieszkał w takiej dziurze by nie było tam nikogo w Twoim wieku. Mało Ci osób? Chcesz się strzelać w większej grupie? To nie pchaj się tam, gdzie Cię póki co nie chcą, tylko spróbuj w drugą stronę - nawiąż kontakt z członkami danej społeczności i zaproś ich na własne spotkanie - być może znajdą się osoby, dla których Twój wiek nie będzie problemem i nie będą się bały ryzyka.

 

Przyszłe środowisko dużo lepiej będzie na Ciebie patrzyło, jeśli od samego początku będziesz przestrzegał zasad zamiast poddawać je pod wątpliwość i kombinować.

 

Samemu zaczynałem w podobnym wieku (16 lat). Jakoś nie żywię do nikogo urazy, że ominęło mnie wiele imprez 18+, ponieważ od zawsze uważałem, że zasady to coś normalnego i po prostu muszę poczekać aż przyjdzie na mnie pora. Tobie polecam podobne podejście do sprawy.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Mnie to trochę śmieszy bo w USA i UK są zajebiste strzelanki i widzę tam gracze w wieku 12-16 lat i mogą grać . A w naszym kochanym kraju większe imprezy są w 90 % od 18 a czasami 16 . Sam jestem dość młody i nie podoba mi się to .

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Mnie to trochę śmieszy bo w USA i UK są zajebiste strzelanki i widzę tam gracze w wieku 12-16 lat i mogą grać . A w naszym kochanym kraju większe imprezy są w 90 % od 18 a czasami 16 . Sam jestem dość młody i nie podoba mi się to .

 

 

W USA jest tanio, wszyscy są bogaci i jeszcze mają zajebiste strzelanki. Wyjedź tam.

 

Przeszkadza Ci to? Who gives a fuck?

 

Naprawdę, pogódźcie się z tym, że nic nie zmienicie, szczególnie taką żałosną kłótnią - "bo ja siem chcem szczelac, ale mam 8 lat i nikt mnie nie chcce oszczelać". Ludzie, poczekajcie, nabierzcie doświadczenia trenując. Znajdzcie sobie kumpli w waszym wieku. Ja musiałem czekać, wielu maniaków też. Wam się nic nie stanie.

Gadam jak jakiś stary pryk, ale ja nawet 18ki nie ukończyłem. Chcecie tu być, trzeba się dostosować. Zaczynałem trochę przed 16tką, ominęło mnie wiele imprez i ciągle omija. Ale zasady to zasady.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Pokaż mi posta gdzie napisałem, że jestem leniwy i nie potrafię znaleźć ekip AS w okolicach, bo raczej czegoś takiego sobie nie przypominam.

Jękami jacy to jesteśny źli że nie chcemy sie bawić z nielatami??

 

Na Podkarpaciu z tego co wyczytałem to większość ekip nie ma problemu z tym, aby w "zabawie" uczestniczył ktoś, kto nie ukończył 18 roku życia.

To zagadaj z nimi, zrób im dobrze czy coś. I skończ swoje żałosne teksty.

 

 

Nie przypominam sobie żebyś my się znali, a tym bardziej byli kolegami.

Bo kolegów dobieram sobie sam.

 

 

Mnie też wiele rzeczy trąca po "cycorach". I znów pokaż mi post w którym napisałem, że rodzice pozwalają mi trzymać replikę w domu, bo nie przypominam sobie.

Post na stronie wcześniej. Generalnie traca mnie po cycorach na co tobie rodzice pozwalają a na co nie. A airsoft dla Ciebie nie jest skoro tak jojczysz i odgryzasz się bo uraziłem dumę małolata.

W szkole też się tak odgryzasz jak dostaniesz pałę z pracy domowej a nauczyciel nie słucha wymówek??

 

@Melite1337 a mnie nie podoba się, ze pewne przyjemności są nielegalne. I mnie to tez się nie podoba. A czy jojcze o tym??

Link to post
Share on other sites

Mnie to trochę śmieszy bo w USA i UK są zajebiste strzelanki i widzę tam gracze w wieku 12-16 lat i mogą grać . A w naszym kochanym kraju większe imprezy są w 90 % od 18 a czasami 16 . Sam jestem dość młody i nie podoba mi się to .

W Stanach mogą mieć broń długą bez pozwolenia i zastrzelić każdego murzyna, który nieproszony wejdzie na działkę. A w naszym pięknym kraju trzeba mieć pozwolenie nawet na klamkę i w ogóle nie wolno strzelać do murzynów, nawet w domu. Nie podoba mi się to...

 

<sarkazm>

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites

W Stanach mogą mieć broń długą bez pozwolenia i zastrzelić każdego murzyna, który nieproszony wejdzie na działkę. A w naszym pięknym kraju trzeba mieć pozwolenie nawet na klamkę i w ogóle nie wolno strzelać do murzynów, nawet w domu. Nie podoba mi się to...

 

<sarkazm>

<sarkazm>

W jednym systemie wierzeń można mieć kilka żon. W naszym to jest zakazane. Nie podoba mi się to. :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Ja sam mam 17 lat, i patrząc na poczynania osób w moim wieku i popieram ograniczenie 18+.

Po prostu praktycznie nie ma wśród niepełnoletnich osób na tyle odpowiedzialnych by je wpuścić do gry. Oczywiście są pojedyncze przypadki (poznałem tylko dwa), gdzie nawet 16-latek jest na tyle dojrzały by brać udział w grach.

Lecz zdecydowana większość chciała by "jakieś uzi z 700 eFPeeS i blołbekiem", tylko po to by siać z 5 metrów kompozytem. Takie elementy nie dbają o bezpieczeństwo, swoje a szczególnie innych. A to dopiero jedna strona medalu.

Z drugiej, jak takiemu coś się stanie, to użeranie się z rodzicami nie należy do przyjemnych.

 

Jedyne strzelanki na jakich byłem, to te na które mnie zaproszono. Czekam na pełnoletność, w międzyczasie kompletując sprzęt i ucząc się serwisowania replik.

Link to post
Share on other sites

@los19

 

Sorry za bezpośredniość... ale pierdzielisz farmazony. Słuchaj, jestem w takim samym wieku co Ty ale Twoj sposób myślenia wydaje mi się bynajmniej dziwny.

 

Popieram to co napisali inni i według mnie tu chodzi też o komfort innych graczy.

 

Nie bądz taki bezradny, namów swoich kolegów na jakiś obóz asg czy coś w tym stylu. Napewno znajdziesz osoby, które będą chciały chodzić z Tobą na strzelanki. Gwarantuje, że po pewnym czasie będziecie zgraną ekipą z własnymi zasadami.

Link to post
Share on other sites

Ekip jest pełno. Ja po prostu chciałem się dowiedzieć czego Wam tak młodzież przeszkadza na polu gry. Od razu na mnie się wszyscy rzucili jakbym nie wiadomo co zrobił :)

 

Pozdrawiam,

Sebastian :)

Link to post
Share on other sites
Ja po prostu chciałem się dowiedzieć czego Wam tak młodzież przeszkadza na polu gry.

 

Przeszkadza mi u młodzieży brak prawnej możliwości wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Czy chcesz, czy nie, dopóki nie masz 18 lat w świetle przepisów jesteś dzieckiem, niezależnie od tego jaką odpowiedzialnością się wykazujesz.

Link to post
Share on other sites

Już wiem. Większość osób wypowiadających się w temacie użyło argumentu dot. odpowiedzialności prawnej.

 

Dobrze, że się w realu nie spotkaliśmy, bo za taką dyskusję pewnie zostałbym ukamienowany :) (bez urazy dla wszystkich tych, którzy wypowiadali się w tym temacie, bo to jest oczywiście żart :))

 

Temat wyczerpany.

Link to post
Share on other sites

Ja po prostu chciałem się dowiedzieć czego Wam tak młodzież przeszkadza (...) Od razu na mnie się wszyscy rzucili jakbym nie wiadomo co zrobił :)

Czyli nadal tego nie wiesz? :sciana: | EDIT: dowiedział się w tzw. międzyczasie - normalnie cud! |

 

Zaczynam przychylać się do tezy, że mamy styczność z dwoma grupami niepełnoletnich - normalnymi "nielatami" i dominującą grupą, nastoletnich matołków. Którym nie chce się nawet przejechać parę wątków niżej i przeczytać np. tego.

Edited by Kuba
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...