Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 czy P90


Recommended Posts

W takim razie kupię pewnie tą cymke. Mnie właśnie strasznie podoba się to P90. Ale z racji tego, że nie jestem pewny co do jej osiągów nie będę ryzykował. A tak z ciekawości pytam. Czy osiągi cm.041 są lepsze od osiągów cm.041k (wersja krótka) ? Bo niby jest jakaś różnica efpeesów. A i jeszcze jedno. Jest jakaś inna firma produkująca P90 (oprócz TM i ta co podałem) ?

 

 

Pozdrawiam Kceur

Link to post
Share on other sites

W takim razie kupię pewnie tą cymke. Mnie właśnie strasznie podoba się to P90. Ale z racji tego, że nie jestem pewny co do jej osiągów nie będę ryzykował. A tak z ciekawości pytam. Czy osiągi cm.041 są lepsze od osiągów cm.041k (wersja krótka) ?

 

CM.041k ma gb v3. A cm.041 v2.

 

Jest jakaś inna firma produkująca P90 (oprócz TM i ta co podałem) ?

 

Wszystkie chińskie p90 to to samo. Tylko nazwa firmy inna. Ludzie je chwalą, ja nie słyszałem złej opinii jeszcze.

Link to post
Share on other sites

Jestem od pewnego czasu szczęśliwym posiadaczem P90 od firmy AEG. Zacznijmy od tego że system tej repliki jest świetny i nie spotkałem się jeszcze z tak przemyślaną konstrukcją ( a 'parę' rozkładałem ). Regulacja HU znajduje się nad spustem. Zespół lufy wyciąga się za pomocą jednego przycisku który znajduje się pod magazynkiem. Aby wyjąć gearbox wystarczy odkręcić dwie śruby znajdujące się za klapką bateri wyciągnąć go do siebie. Sam gearbox jest bardzo dobrze pomyślany. W środku znajdziemy takie smaczki jak: Metalowe łożyska i prowadnica sprężyny. Cylinder jest wykonany z nieznanego mi ciemnego materiału i ma imponującą szczelność. Jedynie dysza jest słabym elementem, choć to chyba ja jestem marudny i lubię mieć wszystko maksymalnie szczelne. Nie ma problemu z upychaniem rozrywających się kabli. Kształt broni umożliwia przejście przez drzwi bokiem nie pochylając repliki do dołu co jest dużym plusem. Chwyt jest bardzo wygodny, można z powodzeniem używać grubych rękawic. Ergonomia repliki jak dla mnie cudo. Fakt faktem replika ma swoje wady ale łatwo można je wyeliminować. Odsyłam do tematu o replice.

Link to post
Share on other sites

Ja mam P90 AEG i nie narzekam, fajna repliczka tylko body mogło by być bardziej matowe :P Wytrzymałość raczej dobra skoro wytrzymuje 410fps w stocku :) Nie miałem z nią żadnych problemów, wystrzeliłem 3 magazynki po 68bb :D Jedyna wada to kable, są tak do dupy że to porażka. W linku jest 370-380, moja ma mierzone na chrono madbulla 410fps a magazynki mają 68 kulek xD (Low cap z mojego zestawu) tam może być real cap. Semi padło praktycznie od razu :P

Edited by lon3star
Link to post
Share on other sites

CM.041k ma gb v3. A cm.041 v2.

Wszystkie chińskie p90 to to samo. Tylko nazwa firmy inna. Ludzie je chwalą, ja nie słyszałem złej opinii jeszcze.

Ja też nie. Wolałbym p90, byle nie CA wersje SL. A tak to każde jedno chińskie możesz brać, bo to jeden kij jest.

Link to post
Share on other sites

Czołem.

Ja posiadam CA90 TR: http://www.asg.com.pl/CA90_TR_P90_TR_Classic_Army,p,3411.php - to nie jest wersja SL

Mam go od roku i jestem bardzo zadowolony. Używam wersji z tłumikiem i preclufą Prometheus 357 mm. Mam też M4 CA i robiłem testy - osiągi i celność porównywalna, a broń nawet z tłumikiem jest dużo krótsza i poręczniejsza.

Do sprzętu polecam baterię LiPo - ja używam 7,4V GE Power 2200mAh 25C - idealnie wchodzi do P90.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...